поліпшити результати лікування шкіри з Lightwave світлодіодним терапії

Якщо ви збираєтеся вкладати час, гроші й енергію в омолодження шкіри лікування, як мікродермабразія, хімічний пілінг і ботокс або наповнювачі, чому б не дати собі будь-яку можливість для їхнього успіху? LIGHTWAVE світлодіодна терапія може допомогти вам зробити це завдяки унікальному поєднанню синього терапії світло, червоне світло терапія та інфрачервоне випромінювання світла.
мікродермабразія

Само ефективно, як це для пілінгу верхній шар шкіри, мікродермабразія може викликати хворобливі, ніяково набряк і почервоніння. Але ця м’яка шкоди, заподіяної шорсткою поверхнею паличкою є ключем до процесу, так як це те, що призводить до стільникового обороту ваша шкіра потребує. Видалення верхнього шару шкіри не тільки дозволяє зволожуючі креми і лосьйони проникати глибше, але вона також допомагає видалити дрібні видимих ​​дефектів на поверхні шкіри.

На щастя, ви можете відчути переваги мікродермабразії процесу без всіх небажаних побічних ефектів.

При застосуванні до і після мікродермабразії, LIGHTWAVE світлодіодна терапія допомагає зменшити набрякання і почервоніння, а також зневоднення шкіри, зазвичай пов’язані з мікродермабразію. Начебто це не було достатнім стимулом, щоб включити цей природної терапії в вашу шкіру процедури мікродермабразії, LIGHTWAVE також допомагає у формуванні здорових нових клітин, щоб шкіра виглядає і відчуває себе більш гладкою.
хімічний пілінг

Інший ефективний спосіб отшелушивающие зовнішній шар шкіри за допомогою хімічного пілінгу, особливо корисно для тих з лицьового плями, зморшки і нерівномірний колір шкіри. Але, як і мікродермабразія, хімічний пілінг може викликати набряк і почервоніння – негативні побічні ефекти посилюється кількома хімічні пілінги, які зазвичай рекомендуються як частина цього лікування.

Знову ж, LIGHTWAVE світлодіодним терапія може допомогти. Перед хімічним пілінгом, LIGHTWAVE підвищує клітинну енергію. Потім він заспокоює запалені тканини, зменшує почервоніння і стимулює репаративні клітинну відповідь, щоб прискорити природні процеси відновлення шкіри.
ботокс і наповнювачі

При використанні для лікування лицьовій складки і зморшки, ботокс і наповнювачі можуть викликати синці і набряклість, а також м’які болючість в місці ін’єкції. Очевидно, що ці небажані побічні ефекти, краще мінімізувати якомога більше, і LIGHTWAVE світлодіодна терапія може допомогти.

Використання LIGHTWAVE до і після ботокса або наповнювача лікування зменшує синці, набряки і ніжність, пов’язані з цими ін’єкціями. Проте LIGHTWAVE робить набагато більше, ніж просто пом’якшити побічні ефекти. Справді, при використанні протягом періоду часу, який може фактично 1) продовжити переваги Botox і наповнювачі, 2) зменшувати кількість необхідних ін’єкцій, 3) створюють повну, здорової шкіри.

Щоб дізнатися більше про терапії LIGHTWAVE LED – у тому числі синє світло терапія, червоне світло терапія та інфрачервоне випромінювання світла – зв’яжіться з нами сьогодні, щоб знайти постачальника LIGHTWAVE поруч з вами. Вони можуть дати вам детальну інформацію про LIGHTWAVE використовуватися в комбінації з мікродермабразія, хімічний пілінг, ботокс або наповнювачі, та інші процедури омолодження шкіри, в тому числі лазерної та IPL автора.