отримати гладкою і шовковистою тіло з постійною лазерної епіляції

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція є метод постійного видалення небажаного волосся з тіла. Цей метод вперше був введений близько 20 років тому і став комерційно доступний у Великобританії в середині 1990-х років. Лазерна епіляція використовує інтенсивний, пульсуючий енергетичний промінь лазерного світла, щоб допомогти вам назавжди позбутися небажаного волосся. Світловий промінь проходить через шкіру орієнтації темний пігмент, званий меланіном, у волоссі. Сильна спека лазерного світла руйнує волосяний фолікул миттєво і запобігає зростання нового волосся.

Лазерна епіляція в даний час загальноприйнятим у дерматології спільноти і стала широко практикується спосіб видалення небажаного волосся назавжди від малих і великих ділянок тіла.

5 загального користування тілесних видалення волосся

Високоефективний і дуже популярний метод видалення волосся може бути використаний для видалення небажаного волосся з широким спектром областей тіла і поверхні. Тут ми перерахували 5 основних областей тіла, де лазерне лікування є досить популярним –

Видалення волосся на обличчі – Лазерна терапія вважається найбільш ефективним способом видалення волосся на обличчі. Жінки все частіше використанням лазерної терапії для видалення небажаного волосся з обличчя, такі як ті, на верхній губі, підборідді і бакенбарди.

Нога епіляції – жінки, які втомилися від хворобливої, незграбні процеси воском і гоління вдаються до лазерної обробки, щоб видалити небажане волосся з ніг.

Бікіні лінія – це один з найбільш чутливих областей, де більшість інших методів видалення волосся не дають бажані результати. Крім того, це досить громіздким повторити процес кожні кілька днів. Лазерна терапія працює на область бікіні ефективно допомагає жінкам позбутися небажаного волосся назавжди.

Пахвовій видалення волосся – волосся на під зброєю вважаються непривабливими і жінок, які несуть них вважаються ООН доглянуті. Щоб уникнути збентеження бути коли-небудь бачив з ООН-голеними пахвами, жінки все ширше використовують лазерне лікування видалення волосся.

Повернутися видалення волосся – жінки, які люблять носити сукні без спинки або хочуть привернути увагу до своїх загинати роблять використання лазерної терапії, щоб позбутися від небажаних волосся назавжди.

Інші області тіла, де лазерне лікування може бути ефективно використаний є – руки, спину, стегна, плечі і навіть сосків.

Різниця між електролізу і лазерна епіляція

Обидва електролізу і лазерна терапія волосся методів постійного видалення волосся, але є багато відмінностей між 2 методами –

Електроліз лікує одного волоса по одному за раз, і тому є трудомістким і тривалим процесом. Лазерне видалення волосся, з іншого боку, цілі десятки сотень фолікулів одночасно, і для малих процедур може знадобитися тільки однієї сесії.

Електроліз є інвазивної технікою, в якій голка проникає глибоко крізь шкіру в волосяний фолікул. З іншого боку, лазерне видалення волосся процедура є неінвазивний метод, який не вимагає голки вставляються в тіло, єдине, що проникнення в шкіру енергії лазерного випромінювання.

В обробленій електролізом волосяний фолікул не повинні бути переглянуті, оскільки процес руйнує фолікул постійно. Лазерна епіляція з іншого боку, перешкоджає росту волосся протягом декількох місяців або навіть років, але з часом, фолікули починає рости волосся знову, але ви зможете взяти на подальше лікування лазером ж фолікулів.

Що Ви повинні знати про лазерної епіляції

Сучасні лазери день швидко і ніжна і може працювати на широкому спектрі кольорів шкіри

Лазерне лікування простіше виконати на світлій шкірі. Результати з’являються швидше і краще.

Це вимагає декількох сеансів, щоб одержати оптимальний результат лазерного лікування

Ви можете відчувати дискомфорт під час процесу

Існує ймовірність повторного росту як лазерна обробка не може зупинити ріст волосся, хоча це може зменшити ріст волосся постійно після клітини гинуть.

Лазерне лікування досить дороге

Отримати лікування проводиться через експерта

Переконайтеся, що всі запобіжні заходи під час лікування, як нанесення шару захисного крему на шкіру або носити захисні окуляри