отопластика для виступаючих або неправильно вуха

Отопластика є кращим лікуванням для виступаючих або неправильно вух. Це пластикова процедура хірургії, яка може змінити і добитися нормального контуру до вух. Багато дорослі і діти проходять лікування для корекції виступаючих, складені або оболонку вух. Вроджені дефекти з вуха може бути також ефективно лікувати за цією процедурою.

Діти у віці від 5:55 є ідеальними кандидатами для цього лікування, як це легко формувати хрящ вуха через його гнучкості. Дорослі можуть скористатися процедурою, щоб отримати кращу симетрію і пропорції вух. Мало того, що вухо і змінили в правильному положенні, але і контур, щоб підтримувати плавний контур обличчя.

Пластичний хірург вивчить рамках вуха в деталях і прийняти рішення про найкращому підхід до лікування пацієнта. Порядок і результат був би детально пояснив так, що пацієнти мати реалістичні очікування перед проходженням процедури.

Отопластика за видатні або відстовбурчені вуха проводиться під місцевою чи загальною анестезією залежно від віку пацієнта. Пластичний хірург потім зробити надріз на добре приховані задній стороні вуха, яка дозволила б перебудова хрящів. Потім вухо наближена до шкіри голови, щоб досягти природного вигляду. Шви повинні будуть тримати хряща в місці. Після операції пацієнт буде радять носити пов’язку, щоб допомогти в зцілення вух.

Отопластика для неправильного або відстовбурчені вуха повинні бути ідеально прагнули від відомих хірургів пластикові сертифікованим. Через ретельних консультацій, пацієнти можуть дізнатися про порядок і післяопераційного відновлення і які заходи можуть бути необхідні для наступних після операції, щоб досягти бажаного естетичного результату.