органічних догляду за шкірою дитини

Новонароджені і діти мають ніжну шкіру, що, швидше за все, страждають екологічного стресу як забруднення навколишнього середовища, тепла, холоду та сонячних опіків. Ось кілька порад для органічних і / або природний підхід до догляду за шкірою дитини.

попрілості

Маленькі червоні плями з’являються навколо дупі дитини, пах, і ноги зазвичай сигналізує попрілості. У серйозних випадках шкіра може отримати запалення або зламані – не добре для дитини, яка означає не добре для мама і тато теж!

Звичайною причиною виникнення попрілостей мокрий або брудні підгузки розпадається на аміак сполуки, які викликають бактеріальний роздратування шкіри. Якщо у вас виникли деякі питання підгузник висип, спробувати більш частої зміни з 5-10 хвилин свіже повітря і сонячне світло між ними. Виразно уникнути акрилові штани і якщо ви можете піти для органічного підгузники бавовна, роблять. Вони багато краще для дитини і навколишнього середовища.

Для лікування неприємний свербіж і болючість, спробуйте кілька крапель лавандового масла органічного розбавляється у відповідності з інструкціями на пляшці і потер м’яко на що милий маленький Tushy. Також можна спробувати БПК для ковбоїв бюст “і свербіж дупа Bums крем для готових суміш ефірних масел та інших корисних інгредієнтів, в тому числі лаванди.

екзема

Екзема приходить як гарнір з астмою, сінної лихоманкою і хімічної чутливості. На жаль, в цьому випадку ви не можете відправити його назад на кухню. Але це не означає, що ви не можете полегшити дискомфорт для Вашого малюка.

Екзема є аномально сухої шкіри з запаленням. Деякі старі діти отримують регіони із запаленням лущення або лущення шкіри, особливо навколо особи і внутрішні складки ліктя і коліна.

Лікування звичайно включає в себе місцеве застосування стероїдних кремів, які контролюють запалення. Також можна спробувати заспокійливий зволожуючий крем мінус хімічних речовин. Без запаху органічні або повністю натуральні продукти краще, тому що все, ароматизовані або синтетичних буде тільки дратувати шкіру більш. Спробуйте Органічне масло Чікі BABYBEARSHOP немовляти. Так мило!

Захист від сонця

Захист дитини від сонця є абсолютно необхідним. Він довів, що існує підвищений ризик розвитку раку шкіри в більш пізньому віці після раннього дитинства і до впливу ультрафіолетового випромінювання. Рак рада рекомендує регулярно перевіряти УФ-індексу та ознайомлення з пікових періодів експозиції.

Якщо у вас є, щоб взяти дитину зовні на сонці, усіх австралійських матерів знаю, що це необхідно для захисту немовлят і дітей з відповідною сонцезахисний крем, головні убори і вільний одяг вбрання з НД захисні матеріали.

Тим не менш, сонцезахисні засоби комплексні сполуки, що містять дивовижне кількість хімічних речовин на додаток до їх активних компонентів. Вони можуть включати синтетичні барвники та ароматизатори. Спробуйте знайти природний сонцезахисний крем, таких як УФ-натуральні (хоча я вважаю цей трохи жирними), або просто повністю покривати бульбашки з одягом!

Якщо ви одягти дитя в органічній дитячого одягу, для сонячних днів переконайтеся, що ви вибираєте вільний одяг з щільної тканини натуральних волокон, таких як бавовна, льон і коноплі. Одяг з органічних волокон сукна жорсткіше і менш імовірно, дратує незрілий і чутливої ​​шкіри.