низьким рівнем тертя використовуються для лінгвальні брекети STB

Одна з популярних складових лінгвальні брекети STb приходить від того, як вони не працюють з таким же тиском, як те, що інші види брекетів б працювати. Це відбувається від того, як тертя рівня збираються бути зменшена з цими дужками. Ось подивіться, як низький рівень тертя буде працювати з цими дужками.

Лінгвальні брекети мають STb пасивного типу перев’язки дизайну. Це працює в тому, що дужки будуть розроблені у вигляді малюнка, який може працювати поступово переходити з однієї форми в іншу протягом певного періоду часу. Провід, який використовується для підтяжки матиме можливість переміщатися в свою первинну форму після короткого періоду часу. Він буде робити це самостійно.

Рівня тертя, який використовується в пасивної конструкції лігування буде низьким. Завдяки цьому сила, яка буде використовуватися на зубах буде той, який є низьким. Це те, що може бути випробувано через різні типи переваги, які пов’язані з цими дужками.

Важливою перевагою низького тертя походить від, як вона працює, щоб допомогти з упором на окремі зуби. Низький коефіцієнт тертя рівень буде використаний для отримання зуби потрібно легенько перемістити з одного місця в інше. Він не буде намагатися використовувати надмірну силу на будь-якому з зубів, що фігурні дужки будуть працювати.

Ризик пошкодження зубів також буде скорочена. При активному перев’язки використовується зубів може бути примушений до позиції, які вони не можуть бути задоволеними протягом короткого періоду часу. Це може бути шкідливо у багатьох випадках. З пасивній формі перев’язка це не буде проблемою для власника мати справу.

Велику вигоду з цього, то від того, як ці дужки будуть ті, які відчувають себе більш комфортно протягом займатися. Старі типів гонок були ті, які повинні були мати справу з високим рівнем тиску. Це те, що було дуже незручно для людей, протягом багатьох років. З мовної дужки STb тиск, який використовується буде істотно нижче, ніж у того, що був використаний у минулому.
На додаток до цього з низьким коефіцієнтом тертя будуть використані, щоб допомогти з робить його легше сказати, де зубами будуть переїзду в. Краще відчуття контролю можна знайти тут.

Останньою перевагою цього процесу йде від того, як низький рівень тертя будуть використані для допомоги з отриманням весь процес, щоб бути швидше за часом. Це те, що може отримати ці дужки, щоб працювати на когось протягом шести до дванадцяти тижнів, в середньому.

Використовувати низького рівня тертя при використанні лінгвальні брекети STb є великою перевагою, щоб побачити при використанні цих брекетів. Ці низькі рівні дозволяють для людини, щоб мати можливість отримати його зуби, щоб стати прямими без необхідності мати справу з великим тиском.