макіяж відповідно до зими

Тепер, коли падіння минулому, настав час для оновлення макіяжу відповідно до зимового сезону. Існує не так багато відмінностей від осені до зими кольорів і стилів, але в зимові місяці є набагато жорсткішим на шкірі, ніж будь який інший час року.

У цьому сезоні змішану Goodies, коли справа доходить до макіяжу ідей. Ви побачите багато драматичних очей і яскраві кольори і настільки ж багато оголеної, нові обличчя – так що є дещо для всіх! Зима прекрасний час, щоб оновити ваш погляд і створити абсолютно нову вас.

Зима все про прийняття ваш макіяж стиль до нових крайнощів, і є кілька зимових макіяж поради ви повинні слідувати, щоб перейти від літньої діви часу на зимовий час богиня.

Рум’яна важливо, коли основний колір навколо вас білий. Ні в якому випадку жінки застосовують основи і пудри і просто вийти з дому. Природних тонів і відтінків шкіри нерівна і розрізняються за кольором.

Для всієї сяйво, пил рум’ян злегка на ваш лоб, кінчик носа і підборіддя.
Якщо рожевий виглядає жахливо на вас, то спробуйте персикові рум’яна instead.Lightly йдете над повіки рум’яна. Чи це у вас є тіні для повік тіні або два темніше, ніж рум’яна, використовувати це на віки замість цього.

Металевий макіяж цього сезону є і протягом дня і ночі. Ефект макіяжу сьогоднішній вже не як дешеві блиску можна використовувати для мистецтва і ремесла. Металевий макіяж Сьогоднішній тонкі, хоча і гламурно. Він залишається на довше, ніж борошниста пил феї в минуле.

Спробуйте на основі олії зволожуючі і захисні основи стилю замість ліхтера основи використовується влітку. Це допоможе захистити вашу шкіру від висихання і вони дають вам більш істотне look.Instead йти в ногу з м’яким, спортивний, сонце поцілував погляд літа, один макіяж рада, щоб почати використовувати більш сміливі кольору в ваш макіяж Режим щоб взяти вас в осінньому сезоні.

Відмінні кольору, відтінки льоду, і глибокі спиною і білими є досконалими. Кольори, вибрані при застосуванні макіяж очей для зими повинні відображати кольори в одязі ви носите, що взимку day.For, темні тіні для повік, чорний олівець для очей на верхній і нижній лінії вій, а два шари чорної туші буде працювати краще .

Губи – темні, драматичні відтінки попиту цієї зими – зверніть увагу на глибокі ягід і сливи помади, щоб додати в свою колекцію. Спробуйте шарів різних відтінків, наприклад ваші оголені влітку можна прикрасити на холоді ліловий блиск на вершині.

Найпопулярніший класичний стиль макіяжу є природний стиль. Навіть зараз, коли це стає холодним, зима приносить свіжий взяти на себе, що природний стиль макіяжу. Ідеально, щоб дивитися природно гарніше, ніж те, що ви народилися. Використання косметики, щоб приховати недоліки і виявити ваші найкращі риси, тонко.

Протягом ночі, отримують мерехтливі тіні для повік і використовувати його для центру кожного повіку. Нанесіть крапельку мерехтливого порошку, що в центрі вашої нижньої губи для більш повного дутися. Або вибрати червону помаду для glamour.That ‘и його протягом дня.