знаючи ваш тип шкіри

Якщо ви хочете почати свій догляд за шкірою, ви повинні спочатку знати ваш тип шкіри, а потім взяти кращу турботу про його ефективно. Широко відомо, що існує п’ять основних типів шкіри. Існує нормальної, сухої, жирної, комбінованої шкіри.

Нормальна шкіра характеризується м’якістю, еластичність і гладкість. Цей вид світіння і ніколи не стає жирною і сухою. Проте люди з цим типом шкіри становить невеликий відсоток. Це дуже вдалий для цих осіб мають цей тип шкіри. Їм не потрібно турбуватися про свою шкіру. Проте, вид шкіра все ще потребує належного догляду, щоб зберегти його здоровим і красивим.

Суха шкіра іншого типу з тонкою текстурою і прозорим поглядом. Цей тип шкіри потребує особливого догляду. Якщо ви один з тих, з сухою шкірою, ви повинні часто зволожують її. В іншому випадку, ви будете почувати себе наша шкіра туго. Що ще гірше, тонкі лінії з’явиться навколо очей і рота. Крім того, вам потрібно дати вашій шкірі належний догляд після миття.

Жирна шкіра жирна і курсу. Жирна шкіра, швидше за все, підлягає акне. Прищі, вугрі і білі вугри часто з’являються на жирній шкірі. Це не досить, щоб змити з себе шкіру, так як вона знову з’явиться протягом декількох годин.

Комбінована шкіра характеризується будучи жирна на Т-зону і бути сухим для іншої частини особи. Люди з таким типом шкіри мають дати окрему процедуру очищення, щоб відновити їх, щоб збалансувати.

У деяких випадках два стани шкіри може відбуватися разом. Це означає, що чутливий і алергічних станів. У такому випадку, Ви повинні розглядати вашу шкіру м’яко.