втрачати волосся після пологів

Ви помітите, як ваше тіло змінюється під час вагітності? Ваші груди стає повніше, ви відчуваєте ранкової нудоти, і ви стаєте більш уразливими перед інфекціями. Такі наслідки зміни рівня гормонів в організмі. Гормони необхідні, щоб зробити ваше тіло підходить для зростання вашого ще не народженої дитини.

Волосся на тілі аналогічно постраждалих від цього коливання рівня гормонів. Під час вагітності, збільшення жіночий гормон естроген стимулює ріст волосся. Там може бути збільшення об’єму волосся, довжину, або обох. Після народження дитини, однак, різкого падіння рівня естрогену може призвести до шкіри голови волосся випадає клаптями, і це може бути руйнівним.

Випадання волосся і вагітність
Приблизно 4 з 10 вагітних жінок будуть відчувати втрату волосся пов’язана з вагітністю. Це зазвичай піки протягом 3 місяців після пологів. Ви повинні знати, що, як і інші зміни у вашому тілі, цей тип втрати волосся носить тимчасовий характер. Після волосяні фолікули повернутися до нормального циклу росту волосся, ви можете очікувати, щоб виростити Ваш повний волосся ще в 6 до 12 місяців.

Якщо ви втрачаєте волосся на ранній стадії під час вагітності, або якщо волосся не відросте, як очікувалося, нехай ваш акушер або дерматолога знаю. Там можуть бути й інші причини випадіння волосся, такі як нестача вітамінів і мінералів.

Приховування випадіння волосся після вагітності
Якщо ви стривожені різким ваші втрати волосся в цей важливий момент у вашому житті, не соромтеся звернутися за допомогою до фахівця втрати волосся. В очікуванні ваші волосся відростає, ви можете вибрати, щоб носити пов’язки, шарфи і головні убори, щоб приховати частини шкіри голови з рідкісними волоссям. Отримати нову зачіску, щоб створити ілюзію об’єму.

Ви можете знайти його більш зручним отримання деяких “миттєвої повноті” від фахівця заміни волосся. “Ми бачимо сотні жінок після того як вони народила дитину”, говорить Ронні Талант, генеральний директор Центру Спадщина волосся в Шарлотті. “Є неймовірні варіанти, наявні в наявності з використанням тих же методів (і волосся), що використовуються в Голлівуді, і на телебаченні.”

Нарощування волосся та інтеграції відразу ж додати довжину, обсяг і основні моменти в вашому волоссі. Вони також входять в різні кольори і зачіски і експерт може отримати їх, щоб відповідати Вам відмінно. Нарощування волосся тривати від 4 до 6 місяців або довше.

Захист та профілактика
Для запобігання пошкодження волосся і зменшити випадання волосся після вагітності, Американської асоціації вагітності рекомендує є достатня кількість фруктів і овочів. Вони містять антиоксиданти, які захищають ваш фолікули волосся і стимулює ріст волосся. Добавки, що містять біотин, цинк, вітаміни групи В, С і Е, також рекомендується.

Не дозволяйте випадання волосся зіпсувати радості материнства. Дізнайтеся про свої варіантів випадання волосся так що ви можете не турбуватися. Перш ніж ви це знаєте, ваша дитина буде приймати свої перші кроки дитини, і ви повинні були б ваші волосся назад.

Центр спадщини волосся спеціалізується на краще відновлення волосся і варіанти заміни волосся для чоловіків і жінок. Ви не повинні страждати від облисіння. Відвідування центру в Шарлотті, Північна Кароліна і бути в числі тисяч людей, це спадщина допомогло досягти своїх цілей відновлення волосся.