Поради миття волосся

Кожен повинен мити волосся. Пральна наше волосся дуже проста робота, це тому що ми повинні мити волосся принаймні два або три рази на тиждень. Миття волосся є косметичним актом підтримки волосся чистим шляхом промивання його з шампунем або інших миючих засобів і води. Є багато способів використання мити волосся належним чином. При митті волосся, краще всього, якщо ви отримуєте в душі. Ви можете дати собі болить спина, а не зможете промити правильно, якщо ви миєте волосся в раковині. Почніть з полоскати волосся, щоб видалити будь незмивний кондиціонер або стиль СНІДу. Використовуйте чверть розміру ложку шампуню і потріть руки один про його поширення.

Покладіть шампунь на шкіру голови, а не на кінцях волосся. Існують різні види шампунів для цих та багатьох інших спеціальних умов, від дизайнера продукти до родових чистячі засоби. З основних зволожуючі шампуні, активізації суміші спеціально розроблений для певного кольору волосся або стан, ви можете очистити ваше волосся найкраще, коли за допомогою відповідного шампуню. Але використовувати шампунь відповідно до ваших довжини волосся. Надмірне шампунь може завдати шкоди вашому hair.The кількість шампуню ви повинні використовувати при митті волосся залежить від довжини волосся і якість шампуню.

Дуже коротке волосся потрібно тільки невелика кількість, можливо, калюжа в долоні розміром в чверть у той час як довге волосся, можливо, захочете вдвічі більшу суму, або більше. Нанесіть шампунь на маківці голови (прямо або від вашої руки), по масажних лініях, утворюючи піну. Масаж на шкіру голови, щоб убити мертві клітини шкіри. Мертві клітини шкіри частою причиною лупи. Застосовувати кондиціонер. Кондиціонери проникають краще на підсушені рушником волосся, щоб видалити зайву воду першим. Будьте ніжні. Щоб захистити ваші волосся, гладкі руки вниз голову від верхівки голови вниз, щоб видалити зайву воду. Не наносіть його на коріння, але застосовується на кінцях.

Кінці зламаний велику і потребують додаткової допомоги. Залиште кондиціонер для на кілька хвилин. Промити волосся, якщо це необхідно. Перевірте кондиціонер, зазначеного на. Якщо кондиціонера відпустку повністю не змивати, в іншому випадку використовувати менше води, щоб обполоснути ваші волосся. Тих волосся рушником, щоб видалити воду. Не тріть рушником, так як він може містити волокна пошкодити волосся. Уникайте використання фена. Якщо ви повинні використовувати феном, будьте обережні, не сушити волосся повністю. Замість того, щоб зупинитися якраз перед вашим волоссю абсолютно суха і дозволить вашому волоссю висохнути природним шляхом.