Лазерне лікування акне може Зап ваш дорослого акне

Угри це факт життя для підлітків. Але те, що ви робите, коли ви отримаєте його, як дорослий? Дорослий акне є набагато більшою проблемою, ніж більшість людей. Це зачіпає тисячі людей щороку, і хіти чоловіків найсильніше.

При відсутності лікування цього стану шкіри може залишити шрами, які залишаться з вами на все життя. На щастя, є ефективні методи лікування проти дорослого акне. Лікування, що більшість хворих звертаються до лазерне лікування.

як працює лазерне лікування

У ці дні, лазери можуть бути використані для просто ні про що. Незалежно від шкіри працює, вам потрібно зробити, лазер може зробити це, від видалення татуювання і родимі плями, омолодження шкіри обличчя. Це нова техніка, яка просто відірватися від землі, і результати виявилися приголомшливими.

Досвідчений хірург використовує цілеспрямовані світла для видалення пошкоджених, зовнішній шар шкіри. З цим шаром старої шкіри немає, то пристрій затягує тканини під. Затягування тканини видаляє прищі і вугрі рубці, і надає шкірі оновлений вигляд.

заглибитися з дробової лазерної терапії

Одна з проблем, з лазерної терапії (також звані “шліфовка”), є те, що тільки косметичним. Це дозволяє позбутися рубців і видимих ​​ознак акне, але він може або не може запобігти його повернення. В результаті деяких дорослих пацієнтів віддають перевагу більш глибокої формою терапії акне під назвою “дробових лазерної терапії”.

Шкіра має багато шарів. Дробове терапія використовує сфокусований світло на глибокі шари шкіри, часто приводячи до більш далекосяжні результати. Цей метод також скорочує час відновлення для експлуатації, оскільки рубці під поверхнею шкіри. Недоліком дробової терапії є те, що це набагато дорожче. Багато людей вибирають цей варіант, коли проста шліфування не одержати результати, які вони хочуть.

варіанти лазерного лікування

Є багато варіантів на лазерне лікування, і не всі дають однакові результати. Наприклад, імпульсних лазерів на барвниках часто використовуються косметичні хірурги для видалення легких рубців. Вони не мають побічних ефектів взагалі, але вони не можуть працювати проти жорстких випадках. Інфрачервоні пристрої мають набагато більш високий показник успіху від серйозних прищів, але побічні ефекти включають почервоніння шкіри і дискомфорту. Поговоріть зі своїм лікарем про, яке лікування краще для вас, і бути інформовані про можливі побічні ефекти.

знати, що очікувати

Успіх чи провал вашого лікування цілком залежить від того, ви знаєте, чого чекати. Перший крок у позбавленні від акне назавжди є на прийом до лікаря і отримати консультацію. Мета консультацій для вас, щоб задати запитання, дізнатися про процес і в повній мірі зрозуміти, чого чекати. Це також дає вам шанс перевірити лікаря, побачити свої минулі роботи і переконатися, що вони правильний вибір для роботи.

Лікар зможе порадити вам, яка стратегія буде працювати краще у Вашому конкретному випадку. Нехай вони використовувати свої знання, щоб знайти кращий варіант для вас. Крім того, переконайтеся, що ви знаєте всі ризики, пов’язані з терапією, а також тривалості вашого часу на відновлення. Прищі не переслідувати вас все життя. Використання лазерного лікування і позбавитися від шрамів сьогодні.