Крем для обличчя для сухої шкіри – переконайтеся, що у вас немає в результаті чого більше шкоди, ніж користі

Якщо ви шукаєте крем для обличчя для сухої шкіри, що вам дійсно потрібно, щоб дізнатися про ефективних інгредієнтів, перш ніж купити що-небудь. Багато хто з продуктів на ринку насправді не містять зволожуючі креми. Єдина вигода, яку вони забезпечують, щоб допомогти захопити у вологості шкіри, які можуть бути двосічним мечем.

Якщо піт і шкірне сало не може вийти з пори, то фолікули містять сальні залози запалюються. Запалення може призвести до незначної інфекції. Інфекція може розглядатися як кісти або прищі, залежно від того, існує чи ні голови.

Навіть люди з надмірної сухості можуть страждати від прищів. Справді, сухість може привести до збільшення запалення. Таким чином, це свого роду порочне коло. Ви повинні тримати вологість шкіри високої, але ви не хочете, щоб вона жирна, і ви, звичайно, не варто забивати пори.

Таким чином, ви не хочете, крем для обличчя для сухої шкіри, який містить вазелін або мінеральне масло. Якщо ви читали кілька лейблів, ви побачите, що більшість з них робить. Рідкий парафін не є хорошим інгредієнт, або. Жоден з цих інгредієнтів не на самому ділі зволоження. Компанії продовжують використовувати їх, оскільки вони дешеві і вони були використані історично.

Ви хочете, крем для обличчя для сухої шкіри, який містить натуральні рослинні масла, дуже схожий на молекулярному рівні власного шкірного сала шкіри. Ці масла можуть бути легко засвоюється. Вони не закупорюють пори і привести до прищі.

Деякі з кращих зволожуючих компонентів включають масло ши і масло авокадо, але вони дуже важкі для використання в денний час. Вони, як правило, зарезервовані для нічний крем для обличчя для сухої шкіри. Протягом дня, масло виноградних кісточок є гарним вибором.

Ще один інгредієнт, що було доведено збільшити вміст вологи в шкірі шляхом великий відсоток протягом короткого періоду часу називається функціональним кератину. Кератин є одним із структурних білків, які складають клітини шкіри. Одна з його функцій полягає в поглинанні вологи і утримувати воду в клітинах.

Це тримає клітини пухкими і верств фірми шкіри. Дослідження щодо перевага функціональних кератину показав, як 40%-ве поліпшення в пружність шкіри вже через 18 днів використання.

Так що, якщо він містить функціональні кератин, крем для обличчя для сухої шкіри може зробити вас виглядати молодше, теж. Ніщо не сприяє появі зморшок більше втратила пружність.

Якщо ви дійсно хочете неймовірний омолоджуючий ефект, подивіться на коензим Q10 в якості інгредієнта. При правильній концентрації, він може зменшити ефект, що сонце і окисного стресу, загалом, справив на вашу шкіру.

Склад вказаний на етикетці спадний концентрації. Інгредієнти високо в списку включені у відносно великих кількостях. Ті низько в списку включені в невеликих кількостях. Це всього лише кілька речей, щоб мати на увазі, коли ви ходите по магазинах для обличчя крем для сухої шкіри.