Зростаюча чоловічий спині – те, що включено в лікуванні

Чоловічий Зростаюча Назад – Що входить в спині лікування воском.

Оскільки обидва споживача чоловічого вощія обробки назад і чоловіки терапевта Зростаюча я випробував так багато варіацій чоловічих тому лікування воском по всьому Лондону.

Я мав назад зростаючий, яка ніколи не включає в себе плечі, епіляція, яка не включала волосся на задній частині шиї, і я також був Зростаюча де у верхній частині рук, не були включені …

Так як зростаючий терапевта я пропоную моїм лікування чоловічого Зростаюча назад з більш-замовлення індивідуальний вибір, і я знайти ці костюми потребам більшості з моїх клієнтів.

Я вважаю, що, як я більшість чоловіків хочуть, щоб включити плечі шию і руки в їх лікуванні, тому у мене гнучку тарифну в моєму списку лікування (це для більшості моїх Зростаюча лікування не як раз задньої віск).

Зростаюча дуже індивідуальна річ і немає двох клієнти не коли-небудь те ж саме, деякі чоловіки мають безліч волосся на тілі й лікування займає більше часу і більше воском необхідно, а потім є ті клієнти, які не мають дуже багато волосся на тілі, або тих клієнтів, які проводять регулярні Зростаюча обслуговування та зростання волосся зведено до мінімуму. За цим самим причин я вважаю, що гнучкі ціни опціону дає прийнятними цінами, і це здається занадто роботі.
На мій погляд, це, звичайно, одна галузь, де ціни не підходить для всіх! …

Моя спина Зростаюча лікування включає в себе консультацію домовитися, якій саме області ви хочете воском, якщо це включити шиї плечей кронштейни і т.д. Тоді я буду обрізати будь зайве волосся перед прибуваючої (тільки якщо волосся дуже довгі, і я віддаю перевагу обрізати, а не клієнтів, як я знаю, що кращі довжини потрібне).

Коли я воском тому я часто отримую мої клієнти лежали на боці, щоб я міг створити більш природну лінію між грудях і спині, і більшість з нас, людей, є кілька волосин відхиляється які не є ні грудей або спині, і часто кращі видалені. Я також отримую моїх клієнтів, щоб сидіти, щоб я міг віск плечі і шию так знову створюючи природну лінію, і я завжди перевіряю з клієнтами, як вони хочуть, щоб їхні плечі і руки волосся воском, це дійсно дуже індивідуальна річ.

Я виконую свої Зростаюча з низкою гіпоалергенного воску від Перон Rigot, а асортимент включає в себе до і після очищення та зволоження. Я тільки використовувати Перрона Rigot воски, вони є одним з кращих воски на ринку, і вони пропонують відмінний досвід Зростаюча з мінімальним травми на шкірі.

Один з моїх улюблених продуктів з перонів Rigot є їх Масло жасмину, це рафінована мінеральне масло, яке я використовую на початку в якості бар’єру так, щоб віск чіпляється за волосся, а не шкіра, це дійсно має велике значення на шкіру, тальк використовується для бути використані, але це дійсно дуже старомодний спосіб воском і найбільш прибуваючої компанії зараз пропонують асортимент масел у використанні .. Я також використовувати масло в кінці лікування, як він видаляє будь залишкові воски, що залишилися після лікування і пом’якшує і зволожує шкіру.

У кінці мого вощія обробки я використовую натуральний зволожувач чайного дерева, щоб заспокоїти шкіру.

Мій пакет включає в післяопераційному написана гарною аркуша практика для моїх клієнтів, нейлон одноразові рукавички пілінг, щоб вони почали, деякі Thalgo Скраб тіла і зразок зволожуючий крем чайного дерева. Часто з новими клієнтами чоловіки не знають, як вони повинні зберегти свою шкіру після воску, тому пояснюю: це як ми йдемо разом, і коли вони виїжджають, вони знають кращі способи піклуватися про свої нові нещодавно вощеного шкіри. Часто, коли у мене була зростаюча Я ніколи не був рада післяопераційному дано мені, так що я розумію важливість цього і переконатися, що всі мої клієнти йдуть з хорошим розумінням .. Його потім до них, якщо вони вирішать слідувати вказівкам чи ні! …

Джек Данн – Лондон чоловіків Зростаюча Іслінгтон