як уникнути токсинів в ваш сонцезахисний крем

Ми знаємо, що піноутворення в сонцезахисний крем корисно на сонці, але ми дійсно розуміємо, точне значення цього?. Я насправді ніколи не дозволю собі вийти з менш 30 SPF шаруваті на мою шкіру в сонячний день. Я навіть довіряти НД блокувати більш капелюх і парасольку. Коли приходить літо, люди повинні отримати знати, які роду сонцезахисний крем вони потребують. Різні типи шкіра потребує різних сонцезахисний крем. Але насправді деякі токсини існують в сонцезахисний крем.
За даними дослідження, тільки 14 відсотків 1232 проаналізованих продуктів може задовольнити критеріям EWG для безпеки та ефективності. Проблема в тому, що багато продуктів мають захист UVA, вирішальним етапом у сонцезахисний крем. Насправді 8 відсотків сонцезахисні з високим SPF (принаймні, 30) захисту тільки від засмаги (ультрафіолетове випромінювання), але не UVA. Деякі промені Сонця корисні для нашого здоров’я, але надмірне променів може призвести до пошкодження шкіри і старіння, проблеми імунної системи і навіть потенційно рак шкіри.
Ось деякі основні моменти може допомогти вам розібратися з вашими проблемами шкіри.
Уникайте лосьйонів спрею або порошку для засмаги з нано-оксид цинку. Виразно мікронізований та нано-оксид цинку і діоксид титану в сонцезахисних може забезпечити більший захист UVA. Реальність така, ці інгредієнти не можуть проникнути здорової шкіри, але порошок і спрей продукти будуть вдиханні. Проблема в тому, що ви легко вдихати ці дрібні частинки, які потенційно можуть пошкодити легені. Дуже небагато людей можуть його реалізувати. В даний час фахівці не в змозі переконатися, що розмір шкоди, заподіяної з нано-оксиду але і в Європі багато місць, в даний час відмова від її використання.

Уникайте оксибензон. Оксибензон почасти інгредієнт широко використовується в сонцезахисний крем через його високу абсорбції через шкіру. Високі темпи розвитку алергічних реакцій фактично відображає гормональні порушення. Деякі експерти вказують, що ми повинні мати більше турботи про оксибензон. Деякі дослідження на тваринах знайшли такий інгредієнт має слабкий естрогенний ефект у рибі. Що експерти побоюються, про це ж стані відбуватиметься в людському тілі у відповідності з EWG. Severer результаті багато людей вважають, що оксибензон має багато можливості викликати ендокринні порушення, пошкодження клітин і рак ..

Сонцезахисний крем має щонайменше сім відсотків оксиду цинку замінити оксибензон. Оксид цинку складні речі. Він може відображати і промені УФ-блоки, але це не так легко всмоктується в системі, як деякі інші активні інгредієнти. Вона завжди залишається на поверхні вашої шкіри. Так оксид цинку ідеальна річ для захисту шкіри, не просочується в нього. Це кращий інгредієнт замінивши оксибензон в блоці НД

Уникайте аромат. При виборі косметичних засобів, будь ласка, уникайте аромат, якщо аромат не на основі рослин. Компанії не потрібно додавати жодних токсичних хімікатів, які аромат суміші можуть містити. Фталати містяться в штучних ароматизаторів. Вона також може викликати алергічні реакції та інші проблеми зі здоров’ям. Так що будьте обережні, щоб ці шкідливі інгредієнти потенційно приховані в сонцезахисний крем.