це час для косметичної хірургії

Це не занадто смілива заява зателефонувати косметичних основної операції. Косметичні переваги, що пластичний хірург може доставити більше не віднесені до засекречена плітки про знаменитостей. Люди зазвичай мають сильне бажання, щоб виглядати краще, і пластична хірургія, безумовно, тенденція до зростання.

Дані, опубліковані в 2006 році від американського товариства пластичних хірургів виявити популярність пластичної хірургії. Згідно ASPS опитуваннями, близьких до 11 млн процедур пластичної хірургії були зроблені в 2006 році. Це 7-відсоткове зростання, порівняно з 2005.

Результати вказують ASPS п’ятірку процедур пластичної хірургії за 2006 рік:

Збільшення грудей (329000)
ринопластика (307000)
Ліпосакція (303000)
Пластика повік (233000)
Пластика живота (146000)

Цікаво розглянути причини зростаючої популярності косметичної хірургії. У грудні 2006 року стаття в USA Today розглянуті пластичної хірургії серед бебі-бумерів. Ця знаменита велика демографічна передпенсійного віку, які включають в себе деяку зморшки й провисання. Деякі бебі-бумерів воліють витрачати свої гроші на косметичні процедури. USA Today повідомила, що багато бебі-бумерів дотримуватися активного способу життя і підтягнутим, а для деяких з них, це включає в себе прагне зберегти молодий вигляд. Йдеться про бажання виглядати молодо і енергійно, як вони себе відчувають.

Тому що є дуже багато бебі-бумерів, їх зростаючий інтерес до пластичної хірургії є одним з елементів веде до збільшення числа відвідувань до пластичних хірургів. Покоління, які колись домінували молодіжна культура як і раніше хоче виглядати молодо. І коли у них є області небажаного жиру, вони готові піти на Беверлі-Хіллз ліпосакції.

Крім старіння населення, є ще один фактор за популярність пластичної хірургії. Він лежить просто в зростаючій доступності пластичної хірургії та обізнаності про косметичної вигоди, які пластичний хірург може поставити. Хвильовий ефект відбувається серед населення, як люди пластичну операцію. Оскільки все більше людей зробити пластичну операцію, вони піддають своїх друзів і родичів до пластичної хірургії і його можливостей. Це не рідкісне почуття для жінки хочуть “Мама макіяж” чи отримує вона чи ні. Але для тих жінок, які думають про це, пластичної хірургії набагато більш досяжним зараз, тому що є багато кваліфікованих пластичних хірургів, практикуючих по всій країні. Він є провідним концерном спеціальної проведена лікарями насправді.

Хоча Лос-Анджелесі косметична хірургія є доступним і популярним, це не означає, що зміна щось про вашу зовнішність вирішимо Ваші проблеми в житті. Звичайно, є частка правди в приказці, що якщо ви добре виглядати ви будете почувати себе добре, але виглядає добре, не означає, що життя буде хороший. Якщо ви вирішили проконсультуватися з пластичним хірургом про функції вашого тіла, з якими ви вже не щасливі, будьте готові обговорити ваші мотиви для пластичної хірургії у відвертій манері. Етичні та добре підготовлених пластичний хірург буде ретельно оцінити причини кожного кандидата для операції, щоб переконатися, що його рішення грунтується на обгрунтований і здоровий вигляд.

З рівнем майстерності серед доступних косметичних хірургів в даний час і обізнаність народу про косметичної хірургії, немає ніяких підстав вважати, що популярність пластичної хірургії буде зменшуватися. Відносини з косметичним хірургом часто початку відновлення хвилювання людини про його зовнішності.