природні способи, щоб позбутися від прищів, почервоніння і запалень

Перш ніж витрачати сотні або навіть тисячі доларів в дерматологічній клініці, намагаються лікувати ваші проблеми акне природно з перших випробуваних і зарекомендували себе методів. Є цілий ряд рішень і домашні продукти, які ви можете зробити самі. Знаючи впливових факторів і процесу розвитку допоможе позбутися прищів в більш зручним і економічно ефективним чином.

Вашій шкірі здорових варіантів

Майте на увазі, що кожна людина має різні прищі і типу шкіри, тому немає універсального підходу або Ultimate метод або продукт, який може працювати таким же чином. Ваші варіанти лікування, щоб зменшити почервоніння і запалення, а також запобігти більш прищі і шрами від відбуваються має бути поєднання внутрішньої і зовнішньої терапії. Лікування зовнішньої поверхні буде зберегти вашу шкіру виглядати чистим і свіжим при лікуванні вашої внутрішньої системи допомагає зупинити розвиток, особливо на початкових фазах.

Не всі засоби правового захисту також мати прямий ефект. Зверніть увагу, що вона займає близько 2 до 3 тижнів від прищів, щоб показати, на поверхні шкіри, так помітні результати можуть варіюватися від 6 до 8 тижнів. Є швидкі рішення доступні, але це лише тимчасові. Дійсний процес позбавлення захворювання шкіри потрібно час так що терпіння є обов’язковою вимогою. Зовнішні терапії, як правило, покладаються на анти-акне продукти і рослинні екстракти, а внутрішні терапії буде заснований на дієті, добавок і способу життя практики.

зовнішня терапія

Послідовність важлива для ефективного лікування акне місцево. Ви повинні дізнатися, як розробляти звичайні для релігійно ставитеся до вашої шкіри. Прищі, а також всього особи повинні бути вимиті від 2 до 3 разів на день, переважно після кожних 4 до 6 годин. Є кілька продуктів, які можуть бути застосовані один або кілька разів протягом дня, такі як бджолиний прополіс, масло чайного дерева і екстракт насіння грейпфрута. Рекомендується дотримуватися натуральних продуктів, щоб уникнути подразнення шкіри та алергічних реакцій.

Ці природні речовини, як правило, відомі своїм протизапальним і антибактеріальним дією, які мінімізують почервоніння і зменшення запалення. Інші Миючі засоби працюють, щоб заспокоїти і оживити шкіру, такі як алое віра, лаванди і сині ромашки. Деякі фахівці радять залишитися шлях від спиртовій основі, так як ці елементи може висушити шкіру викликаючи перевиробництво шкірного сала, які можуть засмітити пори шкіри. При застосуванні виробів, будьте обережні, не тріть надто сильно на шкіру, так як вона може поширитися мікроби або натисніть пробки вглиб фолікула.

внутрішня терапія

Нормальний рух кишечника і забезпечення того, щоб ваша травна система працює на оптимальному рівні матиме благотворний вплив на шкіру теж. Намагайтеся споживати добре збалансовану дієту з низьким вмістом жирів, оброблених і солодких продуктів. Також обмежити споживання вуглеводів і більше зосередитися на збільшенні клітковини. Уникайте продуктів, які, здається, погіршити стан шкіри. Дотримуйтеся натуральних харчових джерел.

Ви також можете знайти корисним прийняти ряд біологічно активних добавок. Вітамін А разом з бета-каротин сприяє детоксикації організму. Цинк разом з бета-каротин допомагає відновлення шкіри і звести до мінімуму запалення. GLA-або гамма-ліноленова кислота здорові жирні кислоти, яка перешкоджає розвитку прищі на ранніх стадіях. Інші альтернативи включають масла енотери і лляної олії. Вугор також повинні збільшити споживання вітаміну В6, селену і хрому. Деякі трави, як відомо, мають анти-акне ефекти, такі як червона конюшина листя, дикий ямс корінь, базилік, насіння фенхелю і Arco Pau D ‘.

пряме лікування

Якщо ви хочете дійсно цільові прищ, можна застосовувати місцево терапевтичних ефірних масел і натуральних рослинних екстрактів, як звіробій, ехінацея, соняшникова олія, масло жожоба і масло ши. Просто нанесіть речовина безпосередньо на місці проблеми, щоб вбити бактерії сьогодення і зберегти його від розведення і проліферації.

Природна глина широко використовується також ряд фізичних осіб. Він втирається в шкіру потім наліво, щоб висохнути. У результаті буде щільно шкіри і зморщені пори, а також підключено з вугрів і білих вугрів раз глина видаляється. Будьте обережні, якщо ви збираєтеся вручну видалити вугрів, так як пори можуть бути пошкоджені і не повернутися в свій невеликий розмір. Використовувати професійний інструмент для вилучення після пропарювання пір відкритим.