прийоми макіяжу очей, щоб отримати це сексуально, Smokey погляд

Всі хочуть виглядати, як кінозірка. Я знаю, що, принаймні. Я виявив, що я можу отримати найкращі результати досягаються при викурюванні моїх очах, з макіяжем, а не пачку сигарет! Smoky Eyes просто приголомшливі, сексуальний і гламурний жахливо. Голлівуд зірочки, як Дженніфер Лопес і Хіларі Дафф всі були сфотографовані з димчастий погляд очі.

Smoky Eyes дають додаткову привабливою і спокусливою подивитися в очі. Це простий вид процедури і створює додаткові трохи таланту всіх типів особи. Вони можуть встановити драматичні тони і звертає увагу на ваших очах. Тут є деякі інструкції щодо вдосконалення Вашої техніки в тому, як отримати ідеальний димні очі дивляться.

Вибір ідеального кольору – традиційні кольори для макіяжу димчастий очей чорні або сірі, але це не означає, що ви обмежені тим, тільки два варіанти кольору. Деякі стилісти використовують менш інтенсивні кольори, як, як: фіолетовий, шоколад, кава, темно-рожевий, мідь, темно-зелений, темно-синій і навіть фіолетовий. Обов’язково майте на увазі свій власний колір очей, що при виборі колірних відтінків тіней для повік. Колір волосся і тон шкіри, також важливі.

Трохи підготовчу роботу – Ви хочете, щоб зберегти ваші повіки без масла для більшості дня. Це ключ до підтримки тіні для повік від танення у вашому столітті складку протягом дня. Почніть з базою тіні для вік і промокніть в бите на кришках перед вашою тіні додатки.

Застосувати олівець для очей – Якщо ви прагнете до типовим чорним поглядом або сірого димчастих очей, підводка для очей застосувати деякі вище верхньої лінії вій, і намалюйте лінію товщі до середини. Якщо ви збираєтеся в джевел-тоноване очі, лінія очей з квітами, як фіолетовий, синій або темно-зеленого лайнера. Ніколи не користуйтеся рідким підведенням для очей. Вони краще для більш чітких ліній, а не м’які і спекотна обробкою, яка є те, що ви шукаєте.

Вийміть Blender – Змішайте з кольору на нижні вії. Ви хочете, більш легкі кольори підводки для очей для цього ключа димчастий погляд очі. Хитрість полягає в тому, щоб розмазати олівець для очей тільки трохи. Можна також застосувати невелику тінь суму, щоб отримати повне пляма дивлячись ефект.

Нанесіть світлий колір бази – Нормально, Ви застосовуєте свою повну основу перед нанесенням макіяжу очей. Це не нормально, це димчастий погляд очі. Застосуйте ваш макіяж очей По-перше, таким чином, якщо ви отримуєте деякі з ваших очей тінь на інші особи твого не зіпсує ваш фонд. Це також допомагає уникнути цього єнота погляд очей під очима. По-перше, нанесіть тонкий шар тонального крему, щоб ваші повіки подальшим тонким шаром пудри, щоб закласти основу. Це буде виглядати краще і довше.

Забирайся блендер, знову – Змішайте в ті темні кольори, але тримати його нижче складки. Тепер, коли у вас є база і олівець для очей на, прийшов час для димного ефекту. Ви будете мати потребу в темних тіней для повік тіні. Використання тіней для повік пензлем, змішати кольори у вашому починаючи з лінії росту вій, просуваючись вгору. Переконайтеся в тому, підводки для очей зникає.

Що останній штрих – завити вії перед нанесенням туші. Він відкриває ваші очі більше. Потім застосуйте два або три тонких шари чорної туші, щоб уникнути злипання. Збільшенню обсягів туш буде працювати відмінно.

Це співвідноситься? – Готово, ваш фонд, але будьте обережні, щоб не зіпсувати всю роботу, ви тільки що зробили. Тримайте ваші губи нейтральними, щоб дати тим димчастий очей реальний вплив. Крім того, використовувати тоноване плоті олівцем губи і рожевий відтінок помади або блиск для губ додасть вашим губам тонку обробку. Нанесіть тонку обробку рум’яна рожевого або темно-жовтий на яблука щік шляхом змішування далеко до краю лінії росту волосся.