в ім’я краси, віск me__

Прагнення до видалення небажаного волосся зберігається протягом століть і релігійно переслідували в усьому світі. Зростаюча був одним з популярних методів значно стародавнє прийнято в Європі, Америці, Близькому Сході, в Китаї та Індії. Натуральний бджолиний віск був продукт, використовуваний з метою видалення волосся.

Зростаючий в даний час дуже популярні процес видалення волосся серед чоловіків і жінок. Це може бути зроблено професійно в обраних салонах і спа, або ви можете зробити це у вашому домі. Зростаюча вириває з коренем волосся від її фолікулів для довгого волосся безкоштовно періоди тривалістю до восьми тижнів залежно від вашої конкретної шкіри, тип волосся і швидкості росту волосся. Вона виробляє самі гладкі результати серед всіх тимчасових методів видалення волосся в даний час. Вона також може зменшити повторного росту небажаного волосся. Є люди, які кажуть, що це метод видалення волосся не так болісно, ​​як це звучить. Ви можете придбати знеболюючий гель або спрей анестетик оніміння від вашого фармацевта, щоб зменшити біль. Це завжди краще, щоб перевірити невелику ділянку шкіри для чутливості або алергічної реакції.

Існують різні типи воском доступні для вас. Деякі з них мають потребу в послугах ліцензованим косметологом. Різні типи воском, які можуть виконуватися на вашому тілі брів воском, бікіні, чоловічих статевих і бразильського воску, ноги воском, постановка / пахви воском, назад воском, ноги воском, груди воском, все тіло Зростаюча т.д. областях, як усередині вуха і ніс, а також вії ніколи не повинні бути воском. Областях, як жіночих статевих органів, чоловічих статевих органів і соски повинні бути воском ліцензованим косметологом.

Є кілька типів воску, доступних на ринку. Найпоширенішими з них є гарячий віск, теплий віск і холодний віск. Гарячий віск часто називають парафін; оригінального гарячого воску відбувається в основному з жиру і смол. Його нагрівають до застосування. Це дуже повільний метод до цих пір використовується в деяких салонах сьогодні. Теплий віск насправді рідкої суміші цукру, з підігрівом, наносять на шкіру, а потім видалити за допомогою марлі або бавовняні смужки, які поглинають віск, що дозволяє йому затискати волосся. Як теплий і гарячий віск мають ту перевагу, відкриваючи волосяний фолікул і пом’якшувальні шари навколишньої шкіри, ослаблення випуском волосся з коренем. Холодний віск доступний або у вигляді пасти або гелю форми. Він наноситься на шкіру без нагрівання. Це не зовсім ефективним і менш бажаними, ніж теплий віск. Але якщо ваша шкіра чутлива, то холодний віск викликає менше роздратування шкіри.

Інший популярний тип воску смужку. Це забезпечує миттєвий воском, зручним, швидким методом видалення волосся, яке не вимагає ніякої підготовки. Справжнє віск смуги захоплює волосся, коли ви тягнете їх, область може залишитися без волосся на строк до восьми тижнів.
Для Зростаюча ваші волосся повинні бути трохи довго для досягнення найкращих результатів. Так що якщо ваші волосся дуже довгі, обрізати їх. Якщо коротко, дозволяють їм рости в небагато. Вам не потрібно купити заздалегідь. Так як волосся поглинають вологу, яка робить її м’якою і важче для воску, щоб мати тверду владу. Сухе волосся жорсткі, отже, легше зняти. Бажано, щоб злегка порошком вашій шкірі вбирати вологу і натуральними маслами. Це зробить волосся легше тягнути, які обмежуватимуть запалення. Деякі люди відшаровується площі перед воском.

Не перегрівати воском, якщо ви не хочете, щоб спалити вашу шкіру. Один невеликий площі повинні бути обрані одночасно. Після воском, видаліть надлишки воску з теплим вологим рушником, будьте обережні, не торкайтеся до шкіри з голими руками. Це може призвести до інфекції в цій області. Коли шкіра нещодавно воском, ви можете обмежити створення врослі волосся і інші подразнення шкіри, не носити тісний одяг навколо області. Будьте обережні, щоб не піддавати знову вощеного області до сонця, принаймні сорок вісім годин. Завжди використовуйте хороший крем блокатор НД після цього. Зростаюча продукти видалення волосся зазвичай залишає почервонінь позаду, так що якщо ви готуєте для особливого випадку, зробити це за пару днів наперед.

Зростання нового волосся воском в області м’який і тонкий. Після неодноразових воском для таких областях, як брови і нижня частина ніг, волосся повторного зростання спостерігається рідше і, в деяких випадках, волосся ніколи не будуть знову зростати.

Деякі лікарі не рекомендують воском для людей, які страждають від діабету, варикозного розширення вен або поганої циркуляції так як вони схильні до інфекцій. Користувачі Сітківка, Ренова, Differin або изотретиноин є препарати, які послаблюють шкіру і розриву шкіри може статися, коли віск видаляють. Зростаюча не повинно бути зроблено на ділянках шкіри, постраждалих від бородавки, прищі, родимки або висип або на шкірі, роздратованою, потрісканої або страждає від сонячних опіків.

Чоловіки не тільки зростаючий спини, обличчя, грудей, але і їх лінії бікіні. Це збільшило сексуальної привабливості і чистого почуття. Так як деякі люди могли б бути збентежені про те, щоб воском в салоні, є на дому косметологи, які можуть зробити роботу. Є навіть зроби сам Зростаюча комплектів, доступних для цієї мети. Чоловіки отримують регулярні призначення в салонах або курорти для брів воском, велика частина чоловічої клієнтури отримати свої брови воском. Зростаюча це хороший спосіб, щоб позбутися від брів, які знаходяться поза контролем. Тому якщо ви хочете, щоб зменшити волосся, які ростуть на ваших ногах або грудей без постійного її скасування, це був би ідеальний шлях.