Миттєве Стратегії для запобігання вільних радикалів, щоб уникнути передчасного старіння і дегенеративних захворювань

Чи читали ви, що, як частина вашого анти старіння щоденного догляду за шкірою, необхідно, щоб уникнути вільних радикалів, якщо ви не хочете виглядати старим у свій час? Чому ці шкідливо для вашого здоров’я?

Що таке вільні радикали? Простіше кажучи, молекули з електронним відсутній у їх хімічної структури, яка була створена в результаті окислення, і якщо вони виходять з-під контролю дозволить прискорити процес старіння, а також завдати шкоди вашому здоров’ю.

Давайте розбити його ще небагато. Наше тіло складається з різних типів клітин. Ці клітини кожна з яких складається з молекул. Молекули складаються з одного або більше атомів. Ці атоми містити один або більше елементів, з’єднаних разом за допомогою хімічних зв’язків. Кожен атом також складається з ядра нейтрон, протонів і електронів. Тепер число протонів, які позитивно заряджених частинок, визначає число електронів, які негативно зарядженими частинками.

Коли всі з’єднані були або збігаються, ви будете мати максимальну стабільність молекули, таким чином, з клітки, таким чином, тіла і вашого здоров’я.

Відсутня, що електрон, вільні радикали, у спробі стати цілим знову, шукати інші хімічні структури нашого тіла, де вони можуть вкрасти електрон, починаючи зміна реакції викликають пошкодження клітинних, у свою чергу, тіло і ваше здоров’я.

Малий контрольованих кількостях вільні радикали є корисними в обміні речовин і насправді частиною нормальної реакції в організмі. В ідеальному світі, без забруднення, ідеальної дієти і ніякого стресу, їх рівень був би нормальним, а не бути серйозною проблемою, і ми хотіли б дожити до глибокої старості.

Але це не відбудеться сьогодні. Замість цього ми схильні до забруднення, пасивне куріння, відсутність харчування в нашому раціоні, штучна радіація, токсини в нашій їжі, і токсичних хімічних речовин у всьому світі, не кажучи вже про переважну щоденного стресу ми повинні миритися. В результаті кількість вільних радикалів і збільшення все викидається балансу в нашому тілі.

Як ми можемо мінімізувати збиток?

• Робіть все можливе, щоб уникнути забруднення, радіаційної та екологічної хімії.
• Робіть все можливе, щоб уникнути стресу.
• Збільшити усунення клітин, пошкоджених вільними радикалами
• нейтралізувати вільні радикали антиоксидантів.

Які антиоксиданти? Антиоксиданти є молекули, які інгібують окислення дає один зі своїх електронів до вільного радикалу молекули. Природа тримає процес окислення в узді цей шлях.

Нереально не менше, експерти припускають, що можна отримати досить антиоксидантів в нашому раціоні контролювати надлишок вільних радикалів. Але хоча вони можуть означати, що ж, вони не стоять перед реальністю “, стирчали голови в пісок”, щоб говорити. Наші тіла потрібно набагато більше допомоги. Ми боремося величезне переважна битві.

Використання антиоксидантів в наших продуктах по догляду за шкірою, ми можемо додати додаткову допомогу в бій.

Майте на увазі, хоча, коли ви ставите будь-який продукт на шкіру, ви насправді його їсти. Так, кожен раз, коли застосовується продукт, деякі з активних інгредієнтів в кінцевому рахунку, зробити свій шлях у вашу кров. Таким чином, ви ефективно їх є. Ось чому, коли ви обираєте продукт по догляду за шкірою, перш ніж використовувати його, ви повинні досліджувати його інгредієнтів, вибираючи тільки ті, з інгредієнтами досить безпечно, щоб поїсти.

Є контроль за вільними радикалами відповідь на уникаючи передчасного старіння і дегенеративних захворювань? Абсолютно ні! Вільні радикали управління є лише частиною рівняння, а це тема для іншого часу.

Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, яким повинен бути ваш наступний крок? Розслідуванню способів отримати антиоксиданти в свій щоденний раціон, а також частиною вашого повсякденного життя догляд за шкірою.