Ліпосакція часто задаються, про ліпосакції та операції з видалення жиру

Ліпосакція є однією з найбільш популярних пластикових лікування хірургії сьогодні на ринку. Люди люблять переваги міцніше, жорсткість шкіри. Якщо ви шукаєте в наявність ця операція виконана, у вас може бути багато питань. Нижче наведено список найбільш поширених питань і відповідей, які можуть допомогти вам вирішити, якщо ліпосакції є правильним для Вас:

Ліпосакція може допомогти мені схуднути?

Можливо, через макіяж шоу на телебаченні, багато людей склалося враження, що ліпосакція це хороший спосіб, щоб позбутися зайвого жиру. Правда в тому, що ця операція не є дійсно добре підходить для лікування проблеми з вагою.

Єдиний вірний спосіб втратити вагу, щоб збільшити ваш рівень активності за допомогою вправ і зниження споживання калорій з належною дієти. По більшості стандартів це не вважається безпечним для видалення більше 10 фунтів жиру з процедурою, протягом одного дня.

Ліпосакція не інструмент миттєвого зниження ваги. Він розроблений, щоб допомогти тим, хто у відносно хорошій формі і які близькі до їх ідеальний вагу, але просто є декілька “неприємності” зонах, таких як живіт або сідниці, що є стійкими до дієти і вправ. Це ніколи не повинно розглядатися як форма втрати ваги для огрядних людей.

Ліпосакція може позбутися целюліту?

Ліпосакція може зменшити зовнішній вигляд целюліту, але немає ніяких гарантій, що вона може стерти вид ямочками або зморщену шкіру. У більшості випадків, що не буде різке поліпшення целюліту.

як довго це буде, поки я не побачу результат?

Там будуть якісь набряки в постраждалих районах відразу після операції, як тіло природно намагається зцілити себе. Ця пухлина буде перешкоджати результати від того, очевидні відразу, але вона почне спадати вже через кілька днів, і ви зможете побачити деякі реальні зміни у вашому тілі після тижня або двох. Повні результати, хоча не можуть бути не видно, поки принаймні, один місяць після операції, а іноді і не тільки через шість місяців після процедури.

Ліпосакція є безпечним?

Основні ризики для здоров’я, пов’язані з ліпосакції пов’язані з використанням анестезії. Якщо процедура вимагає взагалі, а не місцевою анестезією, ви будете в більшій небезпеці для ускладнень, включаючи освіту тромбів та інших небезпечних для життя питань. Ліпосакція під місцевою анестезією набагато безпечніше, і, по суті, одним з найбезпечніших пластичних операцій сьогодні.

Ліпосакція є постійним?

Доброю новиною є те, що зазвичай, якщо ви уважні після операції для підтримки здорового харчування і фізичних вправ звички, ви не побачите повернення основні жирові відкладення в області проблеми колишньої. Це тому, що жирові клітини з цих регіонів були видалені. Так набирає вагу означатиме, що ви отримуєте більше, але не обов’язково тільки в тих областях, як раніше.

Тим не менше, після певного віку, ваше тіло буде природно почати мінятися, спад, SAG, і накопичуються жирові відкладення в певних областях. Це неминуче, але ліпосакція допоможе зберегти фігуру shapelier протягом більш тривалого періоду часу.