Гіалуронова кислота є кращим омолоджуючі компоненти в догляді за шкірою

Гіалуронова кислота (ГК) активно синтезувати епідермісу і дерми, коли ми молоді. Це природний зволожуючий крем, який притягує і зв’язує воду, допомагаючи підтримувати і змастіть шкіру. Він також функцій, які разом колагену і еластину, забезпечуючи основу для шкіри. HA також бере участь у процесі перевезення необхідні поживні речовини для життєздатних клітин шкіри. З часом гіалуронової кислоти в шкірі зменшується, в результаті чого шкіра пухкої і менш еластичним.

Гіалуронова кислота була вперше запущена на косметичному ринку в Європі в 1996.Since цього часу стало популярним компонентом естетичних наповнювачів і догляду за шкірою.

Протягом багатьох років, дерматологи Відомо, що зморшки в результаті втрати трьох компонент колагену, гіалуронової кислоти і еластину.

Сьогодні Adorage може забезпечити три найважливіших компонентів шкіри в престижу і розкоші догляду за шкірою лінії AdorageMD.

AdorageMD це лінія по догляду за шкірою, який пропонує Гіалуронова кислота сироватки використовувати місцево і гіалуронової кислоти компонента в ротовій Формула шкіри добавки. Ці продукти розроблені для шкіри ви обожнюєте в будь-якому віці. Ми пропонуємо, щоб всі раннє виявлення і запобігання втрати гіалуронової кислоти в організмі, так що ви продовжите час, який Вам потрібно дорогих і хворобливих ін’єкцій естетичного Restylane і Juvederm.

Гіалуронова кислота в Adorage лінії по догляду за шкірою має кращу проникну здатність на шкірі ринку. Саме в попередник стадії, так що молекули гіалуронової кислоти менше, ніж шкіра молекул і проникають у шкіру негайно. Шкіра відновлює еластичність, тургор і вологи, таким чином, люди помічають негайно ущільнює шкіру. Наша сироватка має велику концентрацію га і не жирним і липким.

При застосуванні гіалуронової кислоти сироватки вранці режим регулярно, це сироватка сприяє restructurate шкіри, підвищує її регенеративну здатність, а також підтримує природний виробництво шкіри колагену. Це запобігає втраті води, тому він наповнює вологою не може випаруватися.

Розглянемо Гіалуронова кислота сироватки Adorage як альтернатива Restylane і Juvederm ін’єкції-Adorage стимулює вироблення молодих перспективних шкіри природним шляхом. Усного доповнення ГК в нашій чарівної формули Шкіра виробляє переваг не тільки для шкіри, але і для м’язів і суглобів, які втрачають HA з віком теж.