смерть його – ось до здоровою і красивою nails_

Там немає ніякої заміни для здорового харчування, як ви, що ви їсте. Сяючою здоров’ям проявляється не тільки в рожеве сяйво вашої шкіри і здорових відскік ваші волосся, але і в життєвості ваших нігтів. Коли баланс порушується здоров’я, насправді перші ознаки з’являються на ваших нігтях.

Погляньте на ваші нігті. Чи є вони безбарвні, крихкі або зубчастими по краях? Якщо так, то ви просто не можете отримувати правильні поживні речовини у вашому тілі, незважаючи їсть добре і вживання харчових добавок.

Ось кілька порад, які допоможуть вас є великі цвяхи і хороше здоров’я.

нігтів харчування 101

* Вода, сутність життя, є обов’язковим у вашому раціоні. Споживання достатньої кількості води та інших рідин життєво важливо, якщо ви хочете уникнути відколів і тріщин у ваших нігтів. Свіжовичавлений морквяний сік відмінно підходить для зміцнення нігтів, так як вона багата як кальцій і фосфор.

* Брокколі, цибуля, соєвий і папайєю багатих сіркою, біотин і кремній – необхідний в лаках-будівельних матеріалів. Їжте більше порцій овочів і фруктів під час їжі, так як це підвищує споживання вітамінів, мінералів і ферментів, який буде тримати потертій нігті в страху.

* Забезпечити здорового щоденного споживання кальцію, білка і цинку. Білі смуги і плями на нігтях є яскравим свідченням того, що ці елементи відсутні у вашій системі. Вони також, як правило, щоб зробити вашу нігті виглядають хворими, так що включити ці основні поживні речовини, щоб додати глянсовий блиск ваших нігтів.

* Розглянемо в тому числі маточне молочко, спіруліна і ламінарія в споживання. Ці добавки високим вмістом кремнезему, цинк і вітамін В, які допомагають нігті ростуть сильними і здоровими.

* Не забудьте включити білка, фолієвої кислоти і всі необхідні вітаміну С у вашому раціоні, тому що виснаження будь-якого з цих поживних речовин може призвести до дуже болючим епізодів задирки – дратує, маленькі трикутні розколи шкіру навколо нігтів.

* Вигнуті і темнувато нігті можна уникнути шляхом забезпечення достатньої кількості вітаміну В12 у вашій системі, в той час як червонуватий вигляд шкіри навколо кутикули може означати, що щось не зовсім нарівні наскільки ваша швидкість метаболізму стурбований.

факти, щоб пам’ятати

Ви можете надзвичайно поліпшити здоров’я ваших нігтів, пам’ятаючи, що найбільші вороги здорових нігтів суворі миючих засобів і води.

Це смертельна комбінація насправді викликає стрес на волокна нігтя, які в кінцевому підсумку призвести до розколу або ламкі нігті. Найкраще, що ви можете зробити – і роблять релігійно – це надіти гумові рукавички в той час як Ви чистите або мити посуд.

Ви також повинні знати, що подача кутку ваших нігтів є великий ні-ні. Це послабить нігті і вони зламають більш легко в результаті. Так що якщо ваша манікюрниця наполягає, що остання тенденція вимагає представляти ці кути, то це про час ви зміните свою догляду за нігтями оператору.