один шар не вистачає

Є багато речей у житті, які є особливими відчуттями: Ваш перший поцілунок, піші екскурсії по Великій стіні і що один раз тільки дивний сон, де ви знаходитесь в любові побачення з Джорджем Клуні який оголошує глобальні засоби масової інформації: «Я знайшов Один. Це Саллі з Вісконсіна “.

Добре, прокинутися.

Іноді, вам потрібно більше, ніж просто один раз. Це підводить мене до вій бо їм треба в три рази більше любові на щоденній основі.

Багато листів налити в цей сайт запитують мене, «Тамара, як я можу отримати цей погляд накладних вій без болю намагається поставити їх або за рахунок збирається професійний візажист?”

Перша порада: ключ великі туші та трьох шарів його. Не один або два … а три.

Це не єдиний спосіб досягнення цих смачних густих вій, що всі кінозірки мають своїм самим казковим аксесуар. Ось спосіб, щоб мати соковиті вії на щоденній основі:

1. найголовніше: купити великий туші

Один з кращих є Diorshow Dior в основний чорний, який продається в роздріб за ціною близько $ 35 і триватиме не менше восьми місяців. Це того варте, бо це товста чорна туш і паличка виходить дивно, тому що це довго, міцно і вдарить кожен маленький вій. Це один з моїх улюблених продуктів для створення основних дій вій.

Тамара РАДА: Часто аплікатор в дорожчих туш робить ціну точка варто. Вимийте і зберегти його, коли ви використовуєте більш дешеві бренди.

2. нанесіть туш, перш ніж що-небудь ще!

Так, я серйозно тут. Я обіцяю, ви будете використовувати набагато менше макіяжу очей, і це буде краще виглядати. У студії я завжди роблю вії, а потім тіні. Крім того, це також заощадить час на очищення. Там немає нічого гірше, ніж витрачати вічно на тінь тільки до загибелі його вистачає свого вії і віки удару з тушшю. Це 6 ранку, і ви на шляху на роботу. Не винні.

3. використовуйте вологу ватяну паличку видалити Fallout

Мій улюблений ті загострені трохи ватяними паличками! Я думаю, що так мило, але не під оцінити свої сили! Час зчитування на три шари туші, перш ніж ваша тінь була чудово поміщається може просто привести до помилкового почуття “Мені не потрібно думати про це більше!” І, ви дійсно немає, але, коли ви знайдете маленькі чорні цятки на кришці, ось ваше рішення. Додати трохи води, щоб Q-Tip, щоб послабити в першу чергу. (Це дозволить позбутися від усіх пушистики, перш ніж зробити ще один крок) Після цього обережно ковзати по вашим століттям, де б Fallout сталося. Ік факт: око комашки повинні також піти на даний момент.

4. керівні принципи дитини, керівні принципи!

Візьміть чорний олівець лайнера і йти дуже щільно до частини вашого кришкою, яка стосується вій. Нанесіть на верхню частину лінії вій.

Тамара РАДА: Підніміть повіку, щоб переконатися, ви дійсно отримуєте до L-місце, де ви майже перешкод (я використовую цей термін у широкому сенсі Будь ласка, не поранитися.) Лайнер в простір між віями. Це ключовий метод, коли ви претендуєте накладні вії. Це заощадить вам неозброєним лінії тріщини, які можуть з’явитися, якщо ви не отримаєте клей у досить щільно до лінії вій. Ми всі знаємо, ніхто не повинен бачити, що тепер не так? Якщо ви відчуваєте себе досить впевнено, а потім використовувати рідку підводку на цьому місці. Цей крок зробить вії з’являються надщільної і ультра пишним.

5. завити вії ці дами

Я читав статті в журналах, які кажуть, ви повинні згорнутися після покласти на туш. Це стає великий безлад і навіть може розірвати ваші вії. Завжди згорнутися перш ніж покласти на туш.

Тамара РАДА: Як тільки я отримав дзвінок від істеричного друг, який згорнувся в той час як туш була ще вологою, і всі вії прилипли до бігуді. Постійно. Там немає 911 за цю трагедію. Тільки сльози.

6. йти цим шляхом

Ось техніку використання Pro. Застосовують як це …. Підніміться, а потім з. Вверх і назовні! Зробіть це швидко і не дозволяйте туші висохнути між шарами, або це стане все gunky. Якщо ж гній накопичується, захопіть сепаратор вірний вій …. не висновок! Використовуйте її, щоб кисть і розчісувати вії для відділення і позбутися від грудок і згустків. Переконайтеся, що ваші вії не злипалися.

7. позбавите себе від чорних очей!

Візьміть водонепроникне виконання ваших улюблених туші, коли спека починає Risin ‘. Пам’ятайте … завжди змити всю туш вночі. Ви не лише збережете 500 ниток Calvin Klein наволочки, але коли ви не змиваю туш і спати в ньому то ваші вії мають хороші шанси її відриву.

О, ви, можливо, захочете, щоб зберегти обличчя, коли ви перевернутися і подивитися, Джордж Клуні обіймалися на подушці поряд з вами.

FAB FIX: Тепер у вас є приголомшливий накладні вії від тільки за допомогою туші. Один з моїх улюблених приголомшливий зовнішній вигляд є використання нейтральних, майже тон шкіри кольори тіней для повік і змішайте його в складці очі і зовнішні краї. (Не використовуйте мерехтіння, але матовою, що трохи більше, ніж оголена, але не достатньо темний, щоб бути коричневим) Ця рада, як можна досягти, що дивовижний погляд кінозірки, де вона з’являється, наче Гвінет або Дженніфер Гарнер насправді не носити тіні, але ми знаємо, що вони зробили щось. Це щось! Від себе додам, фуксії або червона помада – матова або просто-з трохи ясним блиском над ним. Казково!