здоров’я та краса Поради від експерта краси Беверлі-Хіллз

Дорога, повірте мені на це …

ПИТАННЯ: Я просто ненавиджу мою шкіру взимку, це так нудно і пастоподібних. Коли я намагаюся оживити його з макіяжем я в кінцевому підсумку, схожий на трансвестита, так в чому ж рішення?

ВІДПОВІДЬ: Чесно кажучи, рішення не те, що ви робите в початок вашої шкіри – що всі ми можемо бачити. Це нудно, пастоподібних поверхні розповідає сумну історію всіх свято веселощів, їжі, і ми балувалися жиру дюйма Крім того, січень “повернутися до роботи” час з короткими, темними днів створення зупинки свердловини середовища для нас. Якщо ваша шкіра виглядає млявою це тому, що ваше звернення та органи мляво. Нижня лінія реальності: Rev все в хаті, аеробні вправи будь-якого роду, і він буде викидати багатою крові і кисню до м’язів, через шкіру, і з пори. Мені не потрібно говорити вам, що вид аеробіки робити, тому що ви знаєте, що вони: Просто рухайтеся під музику і перемістити його швидко! Чого ви хочете, що рожевий, вологий жар … не так? Повірте мені, розробка хороші, чесні “піт, як кінь” є одним і єдиним шляхом до персиків і вершків колір обличчя. У той час як ви на нього, ось маркер побічні ефекти: Ви будете № 1: детоксикації гріхи грудня (ну, в усякому разі ті, дієтичне), № 2: активізувати ваші клітини мозку і підняти настрій зі щасливими ендорфіни так що ви можете ЗБЕРІГАТИ резолюції кілька нових роки; № 3: гарна голова світловий рік почнемо на (ugh!) купальник сезону, кидаючи в присідання і випади, буде кілька десятків, в буквальному сенсі, надерти тобі дупу і зробити вас штани з усіх сил. Якщо ваша нижня частина тіла не вимагає тонкого налаштування (ти, сука), просто посидіти в сауні або парної, і нехай потім потік … той же результат. Одне застереження для очищення шкіри, однак, є: Якщо ви не відшаровуються старанно (особливо особи вашого), ви просити забиті пори і плями. Не очікуйте, сяюча шкіра, якщо ви не змести мертві клітини шкіри, так що отрута може втекти. Але ви вже повинні знати, з цією дівчиною, що пілінг є цілорічним вимоги в будь-якому випадку. Будьте готові: якщо ви працюєте до серцево-насосної, червоно-поту обличчя кожен день і носити посмішку ендорфін, ваші друзі можуть почати просити, щоб знати, що відбувається в спальні. Ви не повинні сказати їм, ви отримали свій “післясвітіння” на Sportsclub LA!

ПИТАННЯ: число особи зволожуючі і омолоджуючі продукти на ринку, робить голова обертом йде, і всі вони роблять те ж обурливі заяви. Як це дівчина має обрати один?

Відповідь: Ви так добре про всі продукти і претензій. Там у буквальному сенсі, новий продукт введений кожен день з список інгредієнтів кожного нового продукту більш екзотичні і дивовижні, ніж попередній. (Я пам’ятаю, коли плацента крем дійсно вважалася “там”.) Потім йде уздовж ікри крем і навіть крем міді. Вірте чи ні, вчені проробили прямо зараз у своїх лабораторіях намагаються відтворити первородної (білий, воскове покриття на дитину, поки він в утробі матері), яка, імовірно, буде наступним зволожуючий диво! У всякому разі, будь ласка, повірте мені на це: Годуйте клітинах шкіри, як ваші клітини тіла. Під цим я розумію антиоксиданти (вітаміни С, Е, А), білки з молока, і суперпродуктів як спіруліна і маточне молочко. Шукайте їх в базу пом’якшувальну вечірніх primose масло або масло ши, і у вас є істинна формула для персиковий, ідеальний колір обличчя! Все що ви робите, однак, уникати всього, з духами або барвників. Давай, рожевий може бути кращим, і ми все подобається хороший аромат, але ви прагнете форсунка Шанель № 5 на ваше обличчя? Звичайно, немає, і масажуючи його в ще гірше. Чому ви думаєте, жінки страждають так багато таємничого роздратування і прориви, провівши 150 доларів за баночку пастельних запашний “24 години, повернути час назад лікування”? Просто прочитайте ці ярлики і магазин для чистоти, але, що ти робиш з зволожують, не забувайте # Сенді 1 правило: відшаровується кожен день, або залишити світіння внизу!