жирні засоби від випадіння волосся, як позбутися жирного волосся

Жирне волосся ніколи, здається, залишатися свіжим і чистим, і може виглядати важким і плоским. Протягом декількох годин шампунем вона відмовляється залишатися повним і світло, і воно бере на тягучий зовнішній вигляд. Поряд з пошуком жирні, сальні волосся можуть з’явитися мляві, худорлявий і нудно. Це звучить знайомо? Ви запитайте себе: “Чому моє волосся жирними?” Навіть якщо вони миють його кожен день, інші можуть судити, що хворий не миє своє волосся часто і не має гарної гігієни. Це може привести до набагато соціальних збентеження.

Мастила знаходиться у волосся, називається шкірного сала і масла, яке виробляється природним шляхом тіла. Кожен з волосся на голові має залози називається сальної залози безпосередньо під шкірою, ця залоза виробляє шкірне сало. Масло в жирного волосся захищає кожне пасмо формі волосся, що січеться і сухість, і насправді є ознакою здорового волосся. Шкірне сало виконаний у вигляді мастила для шкіри і волосся, забезпечуючи захисний бар’єр і запобігаючи висиханню. Шкірне сало власного натуральний зволожувач тіла.

Жирне волосся надлишкового шкірного сала у волосся і приходить як результат більш ніж виробництво шкірного сала (нафта) з більш активних сальних залоз, стимулюється гормонів андрогенів називається. Андрогени чоловічі гормони, які присутні у чоловіків і жінок, але вище у чоловіків. Андрогени зробити дві речі: по-перше, вони збільшити сальних залоз в шкірі. По-друге, вони викликають ці залози для збільшення видобутку нафти.

Коливання гормонів може призвести до жирної, як гормони грають роль у вироблення шкірного сала. Жирне волосся найчастіше зустрічається у жінок у зв’язку з вагітністю або або щомісячного циклу, літніх жінок переживають менопаузу, і підлітки відчувають статевого дозрівання. Стрес може бути чинником, що сприяє жирне волосся, як це відомо, впливає на гормони рівнях. Люди з тонкими волоссям на голові можуть відчувати надмірну жирне волосся, як у них більше волосяних фолікулів і сальних залоз більше виробляти більше шкірного сала.

Є декілька зовнішніх факторів, які викликають у жирного волосся. Мити волосся занадто часто може збільшити виробництво шкірного сала, як сальні залози виробляють більше шкірного сала, для боротьби з зачистки масла з шкіри голови і волосся, який може відбутися в результаті частого миття. Енергійний волосся і шкіри голови очищення може стимулювати волосся жиром. Дотик волосся також може надмірно стимулювати залоз, а може активно чищення, що перевозять нафту через ваші волосся. Забруднюючі речовини в повсякденному середовища може привести волосся, щоб виглядати жирними, а також наростання продукту біля коріння від надмірного використання продуктів для укладання волосся.

Є також багато внутрішніх причин занадто жирною. Я вже згадував, коливання рівня гормонів, але одним з головних винуватців коли справа доходить до внутрішніх причин жирного волосся є дієта. Західні дієти, які, як правило, жирна, з високим вмістом жирів і цукру, обробляється і містять добавки, які можуть бути однією з основних причин жирне волосся, як високий вміст жиру збільшує рівні масла в і на шкіру. Гормони можуть бути знайдені в м’ясі в західних, додаючи до незбалансованої рівня гормонів. Дієта не вистачає вітаміну В також може сприяти жирного волосся.

Секрет, як лікувати, лікувати, запобігати й уникати жирного волосся ставитися до нього як зовні, так і зсередини. Для зовнішнього: Не чистіть ваші волосся занадто часто, і, коли ви чистите Не чистіть ваші волосся енергійно. Коли ви миєте волосся, кращий шампунь для жирного волосся є м’яким-PH додаткове очищення / шампунь роз’яснення, який розроблений для жирного волосся. Уникайте зволожуючих шампунів, оскільки вони можуть залишити трохи олії в волоссі для захисту від сухості. При митті волосся, уникайте очищення волосся і шкіри голови енергійно, злегка помасажуйте волосся і шкіру голови, а не.

При митті, залиште шампунь на волоссі протягом 5 хвилин для кращого чистою. Промити і шампунь ще раз, якщо це необхідно. Це залежить від вас, як часто ви повинні мити волосся. Раз чи два рази на тиждень є ідеальним, але знайти свій власний баланс промивання й видобутку нафти починають з промивання один раз на день, зниження, як часто ви миєте, як ви виявите, що рівновага. Якщо ви збираєтеся стан вашого волосся, використовуйте кондиціонер розроблений спеціально для жирного волосся, а також застосовувати кондиціонер не коріння, але до середини і кінцях волосся. Якщо ви користуєтеся феном укладати волосся, тепло буде стимулювати видобуток нафти, так що не дозволяйте йому занадто гарячий.

На внутрішній стороні: з вашої дієти, зменшити кількість продуктів, які ви їсте, що містять білу муку, такі як макарони, випічку і хліб. Збільшення кількості зелених і листових овочів у вашому раціоні, а також насіння, горіхи, цільне зерно, салатів, свіжої риби та овочів. Уникайте цукру і продуктів, що містять цукор, наприклад, безалкогольні напої, печиво та тістечка. Зменшити кількість жиру у вашому раціоні, уникаючи смаженого, жирного і жирної їжі. Розглянути можливість доповнення вітамінів у вашому раціоні. Скорочувати і ліквідувати стільки стресу, як ви можете від вашого повсякденного життя.