жирній шкірі природну засмагу нафти

Ви можете робити все можливе, щоб покласти кінець жирної шкіри; пілінг, чистка, всі дев’ять ярдів. Тим не менш, ваші сальні залози все ще виробляють занадто багато шкірного сала і все, що масло може іноді звести з схибленим. Тим не менш, є деякі хороші сторони з жирною шкірою. Правда, ці хороші речі, дуже мало, і далеко між ними, і не робити багато способів вибивання всі негативний вплив жирної шкіри може мати, але ви повинні прийняти те, що ви можете отримати, чи не так?

Один з кращих переваг, які мають жирну шкіру поставляється у вигляді засмаги. Якщо у вас жирна шкіра і воліють вийти на вулицю і вбирати деякі промені сонця, ви можете бути впевнені, щоб з нетерпінням чекати хорошого, рівного загару. Масла на шкіру тримає його добре змазаний і допомагає вирівняти сонячне світло вниз по шкірі. Це приємно, що люди із сухою шкірою не так пощастило мати.

Однак, ви повинні пам’ятати, що тільки тому, що ви можете отримати хороший, рівний загар, тому що у вас жирна шкіра, то це не означає, що ви менш сприйнятливі до сонця ушкоджень, опіків, або рак шкіри. Натуральне масло шкіра виробляє призначені тільки для захисту шкіри від так багато шкоди, і не призначений, щоб зупинити всі УФ промені сонячного світла приносить на вас. Ваше природне масло призначене як зволожувач, а не як захисним кремом від сонця. Саме тому, якщо ви вирішили вийти на вулицю, або навіть використовувати солярій, ви повинні дивитися на пошуку хорошого сонцезахисного крему.

Як ви вже у вас жирна шкіра, ви не хочете обтяжувати вашу шкіру більш масел від сонцезахисного крему. Важливо пам’ятати, що є велика різниця між маслами засмаги і сонцезахисний крем. Засмага масла покликані допомогти вам коричневий, але більшість з них не забезпечують захист від УФ-променів. Якщо ні число SPF на ньому, вважати його. Це може бути важко знайти сонцезахисний крем, який не додасть вашої жирної проблемної шкіри. Зрештою, це тільки личить вам купити сонцезахисний крем, покладіть його на вашому тілі, а потім виявити пізніше, що він лише допомагав, щоб засмітити ваші пори, сприяючи новим акне спалаху, або просто зробив вашій шкірі виглядати і відчувати себе ще жирна.

Легкий шлях, щоб уникнути цього було б уникнути розвалившись зовні на сонце в цілому, або принаймні якомога менше. Тим не менш, ви все ще хочете, щоб ваші красиві бронзовий загар, правильно? Відповідь проста: купити автозагар продукту. Спрей або крем може бути тільки те, що вам потрібно, щоб було, що на сонці протягом години дивитися, фактично без необхідності знаходитися на сонці протягом декількох годин. Компанії були наполегливо працювати і ставати все краще і краще в отриманні правильних кольорів для миттєвого засмаги, так що вам не доведеться турбуватися, як багато про ліквідацію помаранчевий, як ви, можливо, доведеться кілька років тому.

Якщо ви дійсно хочете, щоб лягти на сонці і скористатися рівний загар вашої жирної шкіри можемо запропонувати вам, то ви повинні дивитися у відповідні сонцезахисні засоби, щоб допомогти зберегти вашу шкіру в безпеці від занадто великої шкоди і розвитку раку шкіри. Ви, швидше за все, доведеться ходити по магазинах навколо, шукаючи сонцезахисних кремів, які спеціально зроблені для жирної шкіри. Ви можете навіть піти на інтернет-форуми, де обговорення це все про жирній шкірі і попросіть членів, що деякі хороші варіанти можуть бути. Або ви можете перевірити з вашим дерматологом, щоб побачити, якщо він або вона має будь-які хороші продукти на увазі.

Який би варіант ви вирішите використовувати, завжди обов’язково піклуватися про Вашу шкірі так що залишається сильним і здоровим для вас у майбутньому.