відмінний раду для того, що є кращим по догляду за шкірою для старіння

Наукові дослідники намагаються допомогти нам дізнатися, що це кращий догляд за шкірою для старіння. Поради, які вони придумали включений в цій статті. Цікаво, що більшість з них більшою мірою пов’язано з хорошим харчуванням, ніж ви думаєте.

Шкіра є одним з небагатьох органів тіла, які безперервно регенерується протягом людині, AOS життя. Щоночі, організм перебудовується і ремонт пошкоджень, що було зроблено протягом дня. Але, для того, щоб побудувати щось, потрібно матеріалу.

Вам потрібно блоки і будівельний розчин, щоб закласти фундамент для будинку. Тіло потребує білка для того, щоб створити шкіри, AOS основи. Інші живильні речовини, необхідні, в тому числі незамінних жирних кислот і антиоксидантів, таких як вітамін С. Але, що не адекватне споживання білка, що не потребує ремонту не може бути зроблено.

Скільки білка вам потрібно? Вам буде потрібно мінімум півтора-грам білка в день на кілограм ваги тіла. Іншими словами, якщо важити 140 фунтів, необхідно 70 грамів білка.

Але, що кращий догляд за шкірою для старіння, коли мова заходить про місцевому застосуванні кремів? Білок є переможцем ще раз. Однак, колаген та еластин не правильний білків.

Колаген і еластин складають шкіру, AOS еластичних волокон. Вони розташовані в шарі дерми, 4:56 шарами під шкірою, AOS поверхні. Ні колагену еластину, ні молекули досить малі, щоб проникати через щільно упаковані клітини, які складають шкіру, AOS епідермісу.

Право білка, званого кератином, на частку якого припадає близько 90% клітин в епідермісі. Одна з його функцій є вбирати вологу і, Äúplump вгору, AU клітин.
В одному з досліджень, що стосуються кератину дає відповідь, що це кращий догляд за шкірою для старіння. Добровольці, які використовували крем, що містить його всього за 18 днів було 40% поліпшення в твердості. Це, AOS багато ущільнює.

Звичайно, ви повинні робити покупки з обережністю. Кератин часто позбавляючи їх під час обробки. Коли це відбувається, шкіра, AOS клітини не можуть його використовувати. Вона втратить свій, Äúfunctionality, AU.

Незамінні жирні кислоти є основним компонентом шкіри, AOS шкірного сала, його натуральний зволожувач. Деякі з кращих кремів на ринку містять масло виноградних кісточок, яке дуже схоже за складом до людської шкірного сала. Масло ши є практично однакові.

Нехай, AOS відповісти на інше питання. Що таке найкращий догляд за шкірою для старіння використовувати в нічний час?

Це, AOS гарне питання, тому що ви хочете щось, що дійсно підтримує ремонтно-роботи. Кератин білки необхідні, звичайно. Але, якщо ви хочете краще, подивіться на нічний крем, який поєднує в собі кератин з масло ши і екстракт авокадо, з деякими активний мед чайного дерева вздовж для хорошої заходом.

Масло ши має таку високу поживну цінність, що він був використаний в якості харчування в деяких країнах. Екстракт авокадо міститься дуже багато поживних речовин, також, як і мед. Все було показано, зникають пігментні плями або поліпшити м’якість і стимулює виробництво колагену.

Практично кожен день ми чуємо більше новин про;, що є кращим по догляду за шкірою для старіння. Залишайтеся з нами, ще порада від agingexperts шкіри проти.