врослі волосся на обличчі – три рішення

Врослого волосся на обличчі особливо тривогу, звичайно, тому що вони настільки очевидні для інших. Залежно від тяжкості стану, доступні наступні дії для вирішення цієї проблеми.

1. Для тих, хто хоче постійно врослі волоски рішення особи, і які готові платити більш високу вартість і вкладати необхідний час, електроліз, лазерне лікування або Epilight життєздатних варіантів.

2. Для економічної довгострокове рішення використовувати розчин для обробки врослого волосся (див. Ресурсний вікно нижче). Це може звільнити захоплених волосся, а також при регулярному використанні після гоління уникнути вростання волосся від формування.

3. В окремих випадках врослого вищипування волосся на обличчі, ймовірно, найкращий варіант.

Не використовуйте звичайні щипчики, щоб звільнити волосся, оскільки є ризик виймаючи шматок шкіри з ним в результаті чого понад роздратування шкіри й ушкодження. Кінчиками пінцета є кращими.

Для врослі волосся, які є глибокими, стерилізувати пари голка носом пінцет спиртом і індивідуально піднімати кожну врослого волосся зі своєї фолікула.

Якщо голка носом пінцета немає, протріть шпилькою або голкою і врослих області спиртом.

Потім обережно звільнити волосся в напрямку, що вона росте за допомогою голки голки тільки.

Ніколи удар голки в шкіру.

Після того як волосся звільнені, протирати шкіру спиртом знову.

додаткові пропозиції для чоловіків врослого волосся на обличчі

Нехай борода рости, оскільки волосся не будуть рости назад в шкіру, як тільки вони досягають певної довжини, або

Уникайте голитися повністю від 3 до 4 тижнів, поки всі пошкодження не йдуть на спад. Нанесіть м’який крем кортизону відпускаються за рецептом лікаря щоранку, або

Голитися щодня, а не щодня.