Природно кремів кращих сухих лікування шкіри

З такою великою кількістю природних кремів для сухої шкіри доступні, реальна проблема полягає не в пошуку одного, це знайти один, який є ефективним і хорошим співвідношенням ціни і якості.

Суха шкіра може з’явитися в будь-якому місці: на наших руках, ногах, і, мабуть, найгірше, наше обличчя. Ніхто не любить страждати від непривабливих, свербіж сухої шкіри, але коли це на вашому обличчі, це практично неможливо приховати.

Що ще гірше, багато людей можуть страждати від жирного плями на обличчі в одному місці, в той час як це сухо в іншому. Існує термін для цього типу змін: це називається комбінованої шкіри.

Якщо ви страждаєте від сухості шкіри на обличчі та інших частинах тіла, кращі креми для позбавлення від сухості шкіри збираються містять зволожуючі інгредієнти, які довели свою ефективність.

Давайте поговоримо про першу особу.

В якості продуктів, які ви можете знайти такі інгредієнти, як мед Манука, і масла, як авокадо і макадамії. При нанесенні і залишив на, такі інгредієнти можуть проникати глибоко в шари шкіри і виробляють потужний зволожуючий ефект.

Важливо знати, що не всі природні креми для сухої шкіри насправді добре для вашої шкіри, незалежно від того, що на етикетці написано. Наприклад, давайте масел. Хоча деякі натуральні масла заспокоює і зволожує шкіру, як ті, згадані вище, є деякі часто використовувані масла, які насправді жахливо для здоров’я протягом терміну, зовнішнього вигляду і зволоження вашої шкіри.

Одним з них є винуватцем мінерального масла. Це масло насправді робить вашу шкіру залежить від нього. Так що може здатися, що це працює спочатку, але якщо ви коли-небудь перестати намагатися використовувати його, насправді ваша шкіра стає сухішою, ніж раніше ви коли-небудь почав використовувати його!

Гірше того, ці види масла не гипоаллергенна. Вони можуть призвести до подразнення шкіри і закупорюють пори так що ваша шкіра не може дихати природно. Закупорка пір може призвести до акне спалаху, навіть якщо ви знаходитесь далеко за межі підліткового віку.

Ось чому це так важливо для ретельного вивчення кремів для позбавлення від сухості шкіри. Ваша шкіра є найбільшим органом вашого тіла, і це має сенс, щоб дійсно зрозуміти, що ви кладете на неї.

Якщо ви страждаєте від сухості шкіри на руках, спині, руках і т.д., ви хочете подивитися на речовину під назвою вакаме. Ця різноманітність водоростей, що виростають в Японському морі.

Якщо є секрет в Японії молодий, гнучкий, податливий, і touchably м’якої шкіри, вакаме, ймовірно, його. Як багатьох західних навіть знати про це?

Cynergy TK ™ є інший спеціальний компонент, знайдений в деяких з кращих продуктів шкіри. Застосування до шкіри в деякі дослідження показали 14% поліпшення шкіри утримання вологи протягом 18 днів.

Є безліч інших інгредієнтів, щоб шукати, якщо ви знаходитесь в ринку для природних кремів для сухої шкіри, деякі з яких я обговорюю на моєму сайті. Але ви не повинні забувати, що це так само важливо, щоб навчити себе від інгредієнтів, що вам потрібно, щоб не піддавати на вашій шкірі.

Думайте про це як дієта: ви знаєте, що броколі, зелені листові овочі, і риба здорово для вас. Але це так само важливо знати, які види продуктів, це погано для вас.

Зволожувачі шкіри є таким же чином, тому що, коли ви місцево застосовувати щось до вашої шкіри, ви буквально ковтаючи його, тому що ваша шкіра пориста за своєю природою.