Magic гель C по adoragemd

Вітамін C-є однією з відносно небагатьох місцеві засоби, ефективність яких проти зморшок і тонких ліній спирається на достатню кількість надійних наукових доказах. На жаль, практичне використання вітаміну С в догляді за шкірою представляє деякі труднощі у зв’язку з його відсутністю стабільності. При впливі на повітря, вітамін С окислюється і стає менш ефективним або навіть потенційно шкідливі (окислений вітамін С приблизно збільшити утворення вільних радикалів).

Магній аскорбілфосфат (MAP) є водорозчинним похідним вітаміну С, швидко набирає популярність у догляді за шкірою. Це не є дратівливим і більш стабільну форму вітаміну С. Найбільш важливо те, як видається, той же потенціал, вітамін С, щоб підвищити синтез колагену шкіри, але є ефективним у значно нижчих концентраціях. Ми маємо дуже високої концентрації MAP (вітамін С), але це запатентований. (Відповідно до FDA правил-інгредієнтів на коробці поміщаються в субсидованих порядку, і картою в нашій формулі 3 інгредієнтів після води)

MAP, здається, найкращий вибір для людей з чутливою шкірою і не має відлущуючий ефект, оскільки більшість вітаміну C формул. MAP має чудові всмоктування і стабільність, відмінні не подразнює шкіру відбілюючий ефект, який інгібує клітини шкіри виробляти меланін, освітлює пігментні плями, захищає шкіру від окислення, в тому числі УФ-променів, має протизапальну та заспокійливу дію, сприяє синтезу колагену, гальмує перекисного окислення ліпідів. MAP не погіршується у формулах, що містять воду.

Він пригнічує утворення меланіну тирозинази і меланомою. Ці результати показують, що затримки прогресування MAP шкіри пошкоджень, викликаних УФ-опромінення. MAP проявляє таку інгібуючі ефекти шляхом утилізації гідроксильних і ліпідні радикали, що утворюються в результаті прямих або непрямих наслідків УФ опромінення за рахунок перетворення в AS (аскорбінова кислота) Дослідження зроблені Kyoritsu фармацевтичний коледж, Токіо, Японія і Університет Падуї, Італія ( Департамент науки Pharmacetical)

Але старіння є більш складним процесом, ніж просто втрата чи необхідність вітаміну С-Таким чином, у нашій постановці ми маємо жирні і амінокислоти і вітамін Е, токоферол ацетат і сечовину.

Відсутність природних сечовину (яка є молочна кислота), що грають важливу роль у підтримці вологості шкіри баланс і еластичність шкіри викликає псоріаз, екзема, дерматит і сухої шкіри. У суху шкіру сечовини, зменшилося на 50%. У шкірі при екземі-сечовини зменшується на 85%.

AdorageMD рекомендує використовувати гель З у вечірні режиму, після чого наш чарівний крем ретинол, містять гліколева кислота, яка покращує текстуру шкіри і тон, розсіює поява тонких ліній, і може боротися з акне.

Ми завжди нагадуємо нашим клієнтам використовувати сонцезахисний крем протягом дня. Спробуйте наші чарівні продукти, тому що ви нічого не втратите, ніж зморшок, пігментних плям, пошкоджених клітин і нудною, напруженої шкіри.
З Adorage ви отримуєте шкіри ви обожнюєте.