як досягти казкового обличчя і тіла

Цей Новий рік, приймати рішення, щоб отримати казкові обличчя і тіла! У здоровому тілі проявляється в здорову шкіру. Підтримання здорового харчування в поєднанні з досить вправ може дати вам те, що ви прагнути.

Деякі поради для підтримки здорового обличчя і тіла:
Дотримуйтеся збалансованої дієти
Включайте овочі, фрукти, злаки і білки у вашому раціоні
Вітамін С допомагає зберегти шкіру світиться, їжте цитрусові
Вітамін Е і В з’єднаннях допомоги у забезпеченні харчування для шкіри
Утриматися від продуктів харчування і напоїв з високим вмістом цукру і кофеїну
Уникайте занадто великої кількості солі і цукру в день, більше солі дає роздутий зовнішній вигляд вашого обличчя
Пийте багато води, щоб зволожує шкіру
Уникайте гамбургери, картоплю фрі та інших жирних і жирної їжі
Регулярно робіть фізичні вправи, щоб отримати це здоровий рум’янець
Знизьте рівень стресу до мінімуму

Шкіра повинна бути зволоженою протягом усього року, хоча взимку потребує більшого захисту від сухості. Ви повинні вибрати тип зволожуючий крем, який краще всього підходить для шкіри вашого стану. Якщо ваша шкіра надто суха, то важкі зволожуючий крем або лосьйон, який містить гліцерин, масло авокадо і екстрактом ромашки і алое повинен бути вибраний.

Активна Вологий від Dermalogica є легка вага нафти вільної вологи Красі продукту. Він забезпечує нафтою вільної вологи відразу ж, коли це необхідно. Активна Вологий містить амінокислоти шовку і рослинних екстрактів для поліпшення текстури шкіри. В’язкі лимона, огірка і лопуха удосконалювати шкіру ароматом і поліпшення загального зовнішнього вигляду шкіри.

Крім підтримки вашого шкіру зволоженою, необхідно тримати його світяться без всяких плям. У той час як шрами і плями не можна уникнути, їх можна звести велику, використовуючи деякі анти сироваток місці. Стільниковий Анти Пляма Laprairie в Освітлюючий Сироватка є точним для цілеспрямованого лікування плям і пігментації шкіри. Ця сироватка повинна бути використана в ночі, щоб запобігти вікових плям і плямистої шкіри. Про безперервному використанні ваша шкіра почне виглядають яскравіше і вікові плями зникнуть.

Розтяжки на тілі не роблять досить вас. Strivectin – SD Інтенсивний концентрат з SrtiVectin містить зміцнювальних речовин і зволожує Томе і текстури шкіри. Цей крем помітно зменшує появу розтяжок і з відступом поверхонь. Працює від товщини шкіри і порушень у зміна кольору шкіри і покращує їх надзвичайно. Він проникає швидко і робить шкіру гладкою, шовковистою і молодий. Цей концентрат має бути застосований економно до трьох разів на день протягом чотирьох-шести тижнів для досягнення найкращих результатів.