яким Інман Aligner працювати на зубах

Він став досить звичайним чути про це новому стоматологічних технологій в місті – все нове Інман Aligner. Може бути, ви, напевно, чули про те ж і відкидають думки про те ж, тому що ви не знали про основні методів. Ну, вважайте себе щасливчиком, тому що в наступних розділах я опишу роботу Інман Aligner. Так, я розумію, що технологія все ще перебуває на стадії становлення – незліченні стоматологи почали використовувати те ж саме на своїх пацієнтів і до цих пір, єдиним задовільним доповідей.

Давайте перейдемо до дискусії – що ж таке Інман Aligner? Ось грубий таємниця апарату – це те, що може бути використано, щоб виправити перекіс передніх зубів. На відповідну записку, дозвольте мені заявити, щось ще – зміщення фронтальних зубів може відбутися через низку природних і неприродних причин. Невелика кількість людей народжуються з каліцтвами зубів, а решта контракти стані протягом свого життя рутини. Падіння зі сходів більш ніж достатньо, щоб гойдатися існуючої архітектури зубів.

Раніше ми бачили, важливість Інман Aligner. Зараз ми розглянемо основні функціонування пристрою. У першу чергу, з двох компонентів складають пристрій, і ці дві компоненти відомі діють в унісон на фронтальній ряду зубів. Ці два компоненти можуть бути помічені як спіральної пружини і губної бар. Пружинного пристрою розташований за зубами під час губної бар знаходиться в передній частині зубів. Ці два пристрої надають сили, що розтягує на зуби в протилежних напрямках. Домовленість про заважають частина зуба буде штовхати зубами обережно вперед-чином.

У той же час, губної бар на передньому протидіятиме у зворотному напрямку (у напрямку заважати частина). Розтягуючих сил, що діють на зубах можуть бути скориговані і стоматолог зазвичай робить це після вивчення темпів процесу вирівнювання. Простіше кажучи, вам доведеться відвідати стоматолога на регулярній основі, щоб він або вона може виглядати в аранжуванні і виконати необхідні модифікації. Процес загоєння насамперед залежить від зсуву, яка поширена на зубах. Чим вона більша, тим більше буде час, витрачений на усвідомлювати наслідки Інман Aligner.

За словами стоматологів, які підтримують технології, це один з кращих і передових стоматологічних процедур там, щоб виправити перекіс передніх зубів. Процедура дуже дорого в порівнянні з брекетами (з яким ви можете бути знайомі с). Якщо ви дивитеся вперед, щоб рішення проблем вирівнювання зубів швидко, то ця процедура повинна бути орієнтована. Можна буде реалізувати хороший сукупність орієнтованих зубів протягом шести тижнів (згадане стоматологів). Невелике роздратування які можуть спостерігатися в перші дні, ви повинні думати про те, що поліпшення може бути реалізована за допомогою цієї технології.