природний догляд за шкірою з ефірними маслами

Є тонни косметики і краси шкіри продуктів, доступних на ринку, але ви думаєте, що вони досить гарні для Вашої шкіри. Більшість з цих товарів для краси містять агресивні інгредієнти, які можуть завдати шкоди вашій шкірі і забирає свою природну вологу. З іншого боку, ефірні олії є природними і можна вільно використовувати, не побоюючись побічних ефектів. Ефірні масла пропонують так багато переваг у вашій режиму догляду за шкірою. Нижче наведені деякі загальні ефірних масел міститься в рослинних продуктів шкіри –

1. Масло жожоба – Це важливий інгредієнт миючих засобів і шкіри голови кондиціонери для волосся. Його властивості поглинання роблять його корисним у продукти догляду за шкірою в якості засобу для чищення, для зняття макіяжу і крем … Він має протизапальні зморшок і антибактеріальний ефект на шкіру. Він може бути використаний як основа масло-носій, у який інші ефірні масла можуть бути розведені перед його застосуванням до шкіри.

2. Мигдальне масло – Це важливий інгредієнт продуктів шкіри спеціально розроблений для сухої шкіри. Він широко використовується в якості носія олії змішати з іншими маслами першої необхідності. Легко вбирається в шкіру і є прекрасним пом’якшувальною володіє поживними властивостями.

3. Масло герані – Це відмінне масло для зрілої і проблемної шкіри і приносить сяючий блиск і сприяє поліпшенню кровообігу. Вагітні жінки повинні уникати використання цієї олії.

4. Масло лаванди – Це прекрасне масло для жирної та комбінованої шкіри. Має антисептичну і стимулюючим властивостями. Це ефірне масло можна використовувати для лікування шкірних захворювань, таких як абсцеси, акне, мікоз, алергія, фурункули, удари, опіки, лупа, дерматит, біль у вухах, запалення, екземи, укуси комах, засоби від комах, воші, псоріаз, стригучий лишай, коросту, виразки, плями, сонячні опіки і рани.

5. Масло розмарину – Він має антиоксидантні властивості, і має чудовий стимулюючу дію на шкіру. Це ефірне масло також використовується для волосся і шкіри голови стимуляції, а також омолоджуючі продукти. Масло також не повинні використовуватися під час вагітності, а також людей, які страждають на епілепсію або високий кров’яний тиск.

6. Рожеве масло – це масло має в’язке дію на жирну шкіру і надає невеликий вплив жорсткості. Він найбільш ефективний для зволожуючу шкіру, що має загальну стимулюючу і антисептичну дію, яка хороша для всіх типів шкіри, але особливо для сухої, зрілої і роздратовану шкіру. Він використовується для ремонту зламаної капілярів, запалення, а також почервоніння шкіри і є корисним у екземи.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.