особи вени, що вам потрібно знати

Маленький, видимих ​​вен задньої уздовж обличчя, шиї або грудей може бути косметичним розчарування. На щастя, ці особи вен можна лікувати.

які особи вени?

Особи вени насправді не на всіх венах, Гайського, Aore розширені кровоносні судини. Особи вени, звані також телеангіектазії, можуть з’являтися в різних формах. Як правило, вони, Aore тонкі, короткі червоні або фіолетові лінії. Іноді вони, Aore настільки малі, що неозброєним оком, вони просто роблять шкірі з’являються червоні. У разі Павук ангіоми, поруч особи випромінюють вени з круглого червоної плями, що нагадують павуків.

де ж особи вени взялося?

Як правило, в кровоносну судину, AOS розширення походить від його стінок погіршується. Чому стіни погіршуватися ще перебуває в стадії вивчення, але кілька констант, як правило, супроводжують лицьовій вени. До них відносяться пошкодження сонцем, захворювання печінки, сімейний анамнез, променева терапія і просто старіння. Вони з’являються найчастіше у жінок середнього віку з блідою шкірою.

Особи вени часто роблять свою зовнішність поряд рожеві вугрі, хронічні проблеми шкіри, яка червоніє шкіра. Хоча розширені кровоносні судини зазвичай Дону, АОТ має жодних побічних ефектів (за межами видимості), коли вони супроводжують розацеа, вони можуть привести до легке печіння в конкретній області.

Крім того, в будь-який час вашого червоніє обличчя, А.І. через червоніючи, фізичні вправи, перебування на сонці і т.д., AI це збільшує ваші шанси на розвиток особи вени.

які процедури для обличчя вени є в наявності?

Розширені кровоносні судини не служать будь-якої корисної мети для здоров’я людини; ваші Остін косметичний дерматолог може видалити їх без будь-яких можливостей для особистого шкоди. Кілька різних варіантів лікування лицьовій вени є. Яке лікування вен працює для вас залежить від вашого унікального стану шкіри та історії хвороби. Обговоріть їх з вашим дерматологом Остін, перш ніж вирішити для переслідування.

DioLite Laser. Ця процедура включає в себе лікування вен направляє тонкий лазерний промінь для кожного конкретного судна, прояснюють червоний і не звертаючи уваги на сусідній здорової шкіри.
Інтенсивний імпульсний світло. Ця опція діє подібно DioLite лазер, але він може також вибрати певні області або вплинути на все обличчя. Іноді комбінації цих двох методів лікування пропонує кращі результати.
Склеротерапія. Склеротерапія включає валиться судна в собі. Це дерматологічне лікування застосовується тільки в деяких випадках особи вени.

Якщо ви, Aore набридло бачити мережею жилок, коли ви дивитеся в дзеркало, зателефонуйте Zimmet вен і дерматології, високопоставлені Остін дерматологічної клініці.