лазерна шліфовка для вікових плям і коричневі плями

Вік плями, сонячні плями і пігментні плями плоскі, засмага або коричневі плями на пошкодженій сонцем шкіри. Як люди стають старше, сонячні плями з’являються на верхній частині рук, грудях, руках або обличчі та інших місцях, які піддаються впливу сонця регулярно і безпосередньо. Пошкодженої сонцем шкіри умовах зазвичай відбуваються, коли людина має занадто багато на сонці протягом тривалого періоду часу. Вони, як правило, частіше зустрічається з людьми, які є веснянки або Хто горю легко. Пігменту в шкірі, звані меланоцити, виробляє надлишок меланіну, які викликані ультрафіолетовими променями. Переважна більшість ці плями harmelss, але ви можете бути схильні до більшого ризику розвитку раку шкіри. Ці патчі зазвичай плоскі, і вони можуть змінюватись в розмірах від невеликих точок до розмірів копійки. Кордонами, як правило, неправильної форми.

Більшість людей може уникнути пігментних плям, якщо вони обмежують свій час на сонці і користуватися сонцезахисним кремом регулярно. Ви можете помітити, що ви не знайдете плями на таких місцях, як ваша внутрішня поверхня стегон, тому що ці області отримують мінімальне перебування на сонці в порівнянні з іншими частинами тіла. Ось чому це так важливо для захисту області, отримати більшість впливу.

Хоча є способи запобігання або мінімізації пігментних плям, для деяких людей це може бути занадто пізно. Якщо це так, Є ряд процедур. Один дуже популярним засобом була лазерна шліфовка шкіри, який допомагає мінімізувати появу зморшок, шрамів, лінії й гіперпігментація навколо очей і рота. Вона також може бути використана для лікування областей на щоках. Лазерна шліфовка не викликає стільки дискомфорту, синці, лякати або кровотечі в порівнянні з іншими косметичних процедур хірургії. Крім того, процедури, такі як мікро дермабразія і хімічний пілінг видаляє тільки тонкі шари шкіри. Лазерна шліфовка використовує лазер для лікування глибоких шарах шкіри.

Процедура проводиться в амбулаторних об’єкта або, часом, у лікарні. Людина може отримувати загальний наркоз для лікування глибоких шарах особи, і час відновлення може зайняти від декількох хвилин до декількох годин. Лікар переміщує лазерний над областю, яка потребує лікування. Ця процедура може бути виконана в двох або більше сесій проникати глибше областей, але одна процедура, швидше за все, досить.
Лазерна шліфовка шкіри має мінімальний час відновлення і, зрештою, результати можуть виробляти молодою, свіжою та оновленою погляд. Лікар видалить шар шкіри, так що новий шар може процвітати і заповнити зморшки або плями. Під час консультації лікар буде спостерігати за вашим тоном шкіри яка визначає правильний лазерні, необхідних для усунення ваш вік плями. Коли обличчя людини виглядає більш оновленим, він поліпшує ймовірність цієї людини впевненість у собі.

Люди з більш темною шкірою кольору не можуть бути кращими кандидатами для лазерного шліфування. Багато людей, які схильні до утворення рубців, приймають певні ліки або мають історію захворювання шкіри можуть бути хорошими кандидатами для лікування лазерна шліфовка.