зміни особи з колагеном

Підтяжка обличчя знаходяться на дорогий стороні, трохи болючий і може зайняти кілька місяців, щоб повністю зцілити. Колаген пропонує дешевшу альтернативу, яка заживає швидко і може зробити помітну різницю.

зміни особи з колагеном

Є багато різних процедур, пластичних хірургів можна використовувати для відновлення і омолодження людського обличчя. Підтяжка обличчя, ботокс, брови ліфтів та багато інших процедури можуть бути використані для створення більш молодий і гладкий зовнішній вигляд. З цієї групи, колаген є безперечно одним з найбільш популярних варіантів для розширення області обличчя.

Колаген є природна речовина виробляється в людському організмі, що допомагає формувати сполучну тканину. Вона також забезпечує зволоження і міцність для шкіри. Колаген виробляється в меншій кількості, як ми старіємо. Це скорочення призводить до шкіри втрачає свою еластичність, м’якість і герметичність. Типові ефекти включають в’ялості шкіри, зморшки на плоских рівнинах особи, а також глибокі складки на лобі і шиї. Колагену і жиру збирають зі свого власного тіла може бути використана для повніти цих областях, які провисання і складки. Колаген також може бути використаний для повніти тонкі губи, улюблений багатьма знаменитостями, як ви, безсумнівно, помітили!

Колаген виробляється з використанням колагену зібрані від тварин, так що є невелика вірогідність, що ваше тіло може реагувати на нього. Крім того, колаген удосконалення не є постійними. Ви повинні будете мати ін’єкції повторюють надалі, щоб зберегти зовнішній вигляд, що ви хочете. Крім того, колаген і інші матеріали, такі як Alloderm і Goretex можуть бути використані для створення бажаного вигляду без різання або обширне оперативне втручання. Відновлювальний період слабкий та процедура набагато дешевше, ніж традиційні операції. Немає загальним наркозом або операційній не займається. Насправді, ви можете бути в і з більшості процедур на протязі години.

Побічні ефекти від колагену удосконалення рідкісні, але завжди є шанс, що вони можуть відбутися. Побічні ефекти включають синці, набряки і алергічні реакції. Деякі люди також мають алергічні реакції на місцеві анестетики використовується для оніміння сайту. В якості матеріалів використані чужі ваше тіло, ви повинні обговорити будь-які ліки, які ви приймаєте, і речі у вас алергія на з вашим пластичним хірургом. Щоб уникнути реакцій, звичайно, ви завжди можете вибрати для матеріалів зі свого власного тіла. Стегна і сідниці є найбільш типових областей збирання врожаю.

З колагеном, є спокуса, щоб робити покупки за ціною. Не треба! Йдеться про зміни на вашому обличчі. Настійно радимо вам використовувати пластикову сертифікованим хірургом, який може показати вам фотографії до і після своїх попередніх пацієнтів. Це дозволить вам зрозуміти можливі результати і отримати краще обслуговування.