здоровіше і красивіше-натуральна косметика

Я зробив вибір давно перейти на органічне харчування. Загалом, я відчував себе прекрасно в результаті переходу на цілий органічних продуктів харчування. У мене було багато питань, шлунка, що з тих пір зникли, моя шкіра виглядає краще, і я сплю краще і мати більше енергії протягом дня, тому що мій організм отримує харчування яких він потребує! Я змінив свою дієту, тепер мені потрібно змінити мої продукти краси. Автор і експертів в області охорони здоров’я Йорданії Рубін зробив хороший аргумент, коли він заявив, що не варто ставити будь-що на вашому обличчі, що ви не можете з’їсти. Я перевіряв кілька натуральних продуктів до цих пір, і я повинен сказати, що комутатор був більш складним завданням.

Мені 35 років, так що я не наївна людина і хоча я пристойно виглядати для свого віку, я все ще є кілька недоліків, які повинні бути скориговані до того, як вийти з дому. Я не пішов без макіяжу, так як мені було близько 16 або 17 років, і він засмаг! Я б не назвав себе високий вміст, я просто хотів, щоб добре виглядати! Я хотів би отримати мою шкіру і волосся здорової і сяючою досить прийняти душ і піти, але, щоб допомогти мені на цьому шляху, повинна бути краса продуктів, які там не упаковані з хімічними речовинами!

Нафарбована, який заповнюється хімічних інгредієнтів ураження цілей носити його в першу чергу. Ми носимо макіяж, щоб виглядати добре, але те, що він насправді робить повільно змушує нас виглядати гірше. Ми нанести макіяж, як тимчасове рішення, щоб покрити наші недоліки, але те, що багато людей не розуміють, як шкідливо ці продукти для шкіри і тіла. Чому ми повинні платити гроші, щоб використовувати продукт, який може зробити нас погано в довгостроковій перспективі?

Ми не потрудилися читати інгредієнти, тому що ми повинні були б ступінь з хімії, щоб зрозуміти, що ми поміщаємо на нашому обличчі, не кажучи вже ми дійсно не хочемо знати. Що б ви зробили, якщо ви дізналися, що ваш макіяж є токсичним? Ви могли б звернути уваги на це, тому що ви не бачите будь-якої шкіри або проблеми зі здоров’ям, але що, якщо збиток, який ми наносимо самим собі проявляється з плином часу? Ми не знаємо, як змінити продукти, які ми використовуємо, щоб природна альтернатива, ми припускаємо, що вони не будуть настільки ж ефективними і ми не зробимо рішучих проведення досліджень на цю тему, тому що це не буде впливати на нас сьогодні. Правда, ці товари можуть мати негативний ефект, коли використовується щодня протягом тривалого періоду часу.

Автор: Девід Френсіс