дізнатися, як зникають пігментні плями now_

Якщо вам цікаво, як зникають пігментні плями, ви прийшли в потрібне місце для інформації. У цій статті ви дізнаєтеся про причини і лікує. Інформація безкоштовна і так є одними з рішень.

Найперший крок, незалежно від того, що ще ви хочете спробувати, це триматися подалі від сонця. Якщо пляма на вашого боку, розглянемо покриваючи її пластиром. Ви можете використовувати оксид цинку крем для захисту від сонця, але це послужить цієї мети. Так, повторне буде необхідно через кожні дві години.

Якщо пляма на вашому обличчі, знайти косметику, яка містить оксид цинку. Є кілька брендів, які роблять. Але, не надто сильно покладатися на будь-яку сонцезахисний крем. Тінь вашому обличчі в капелюсі з широкими полями і просто залишитися в тіні, коли ви можете. Ніхто не любить на відкритому повітрі більше, ніж я, але я розумію, який збиток сонячних променів може бути.

Як уникнути НД є першим кроком в тому, як зникають пігментні плями, тому що вони насправді згустки меланіну. Меланін є гормон, відповідальний за колір шкіри або пігментації. Він виробляється у відповідь на вплив сонця. Коли згустки або утворюється нерівномірно, ваша шкіра виглядає плямистої або плямисті, залежно від обставин може бути.

Нам потрібно дуже невелика кількість перебування на сонці для того, щоб тіло, щоб отримати свої вітаміну D. Але, нам не потрібно багато. Вплив сонця протягом життя одного є насправді, що змушує його виглядати старше, загалом. УФ-промені тригер окислення від вільних радикалів, яке в кінцевому підсумку визначення старіння.

Другий крок у як зникають пігментні плями є ретельно вибрати кілька хороших омолоджуючі продукти по догляду за шкірою. Ви повинні бути обережні, тому що інгредієнти в більшості омолоджуючі продукти по догляду за шкірою погані для здоров’я вашої шкіри. Вони містять такі речі, як вазелін і мінеральні масла, які перешкоджають природні процеси омолодження шкіри.

Сечовина є одним з найпоширеніших інгредієнтів для зміцнюючий. Гідрохінон використані для інгібування продукування меланіну. Сечовина є похідним від продуктів тваринного походження та рослинних відходів. Гідрохінон може збільшити ризик виникнення у людини раку. І це тільки деякі з поширених інгредієнтів. Деякі з них є рідкістю ще більш небезпечним.

Інгібування вироблення меланіну, в кінцевому рахунку як зникають пігментні плями, але гормон не проводитиметься, якщо ви триматися подалі від сонця. Існує одне безпечне рішення для інгібування виробництва меланіну, який може працювати швидше, ніж просто триматися подалі від сонячного світла. Це рішення називається Cyperus Rotundus екстракту. Він використовується жінками, які хочуть все більш-блискавки на їхніх обличчях. От наскільки вона безпечна.

З’єднання, як гідрохінон, повинні бути ретельно застосовуватися через ризик подразнення. Cyperus Rotundus насправді відомих лікарських рослин, який діє як анти-подразник.

Я думаю, що повинно охоплювати як зникають пігментні плями з майже кожного кута. Але, завжди є більше, щоб дізнатися про здоров’я вашої шкіри.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.