догляд за шкірою обличчя запобігання пошкодження сонця перш ніж це відбудеться

Навіть хоч і відчуває себе відкритий теплий і чудовий на нашому тілі і невеликої кількості сонячних променів насправді вигідно в забезпеченні гарною дозою вітаміну D, занадто багато може бути причиною багатьох проблем зараз і в майбутньому.

Кожен біт на сонці, що людина має складає плином часу і якщо ви витратили багато часу на пляжі, біля басейну або для спорту на відкритому повітрі, ви будете платити ціну, як ви стаєте старше. Ви будете, тобто, якщо ви не будете вживати заходів обережності та отримайте догляду за шкірою обличчя. Ви ж не хочете, щоб мати м’якоті і проблеми раку шкіри в майбутньому!

Одна річ, яку ви можете зробити, це переконатися, що ви не на сонці під час найзапекліших час дня. Інтенсивність досягає свого піку від приблизно з 10 до приблизно 2 або 3 вечора. Спробуйте плавати, бігати, подорожувати пішки, і садом до або після цих годин.

Ще один крок можна приймати щодня є вільно поширюються з високими захисними властивостями водонепроникний сонцезахисний крем щоранку і знову кожні кілька годин протягом дня для догляду за шкірою обличчя, якщо ви проводите багато часу на відкритому повітрі. Чим вище SPF, тим краще! Навіть спільне сонце блок продуктів, таких як оксид цинку б доцільно, особливо для тих надзвичайно чутливих областях, як вуха і ніс.

Деякі люди побоюються, що їхні обличчя будуть спалахнути, якщо вони застосовуються важкий, маслянистий продукт, але не хвилюйтеся. Є величезна різноманітність лосьйону консистенцією, таких як типи, які без масла, ароматів і навіть типів спеціально зшиті для немовлят і дітей. Є також спрей-на типи для важкодоступних важкодоступних районах, як ваші плечі або спину.

Для догляду за шкірою обличчя, це також відмінна ідея, щоб інвестувати в деякі стильні капелюхи. Крислатий капелюх краще, тому що він має краще висвітлення, але бейсболку працюватиме в крайньому випадку. Є деякі шапки зі спеціальної тканини, яка є більш щільним і ВС-стійкими, ніж інші. Вони коштують трохи більше, але ваше обличчя, звичайно, коштує додаткових грошей.

Купуйте кілька і тримати їх у місцях, де вони будуть легко доступні, кажуть у вашому автомобілі, один на гачок ваших вхідних дверей, і один на роботі для тих, прогулянки обідньої перерви. Деякі люди навіть використовують старомодний, але ефективний сонцезахисний крем парасольку або парасольку.

Щогодини незахищених часу на сонці є кумулятивним, створення впродовж багатьох років. Але кожного разу, коли ви берете кілька хвилин, щоб зберегти обличчя захищене, воно допомагає, і додає з плином часу, а також. Додати щоденні особи процедури по догляду за шкірою в своє життя, і за ці роки, ви будете так раді, що Ви зробили.