догляд за нігтями – десять порад, щоб уникнути проблеми нігтів і для забезпечення здорового нігті

Зовнішній вигляд вашого тіла включає в себе безліч дрібних структур, які дуже видно. Ці невеликі структури відіграють важливу роль у створенні нас нормально функціонувати в нашому повсякденному житті. Одна з цих невеликих структур наші нігті. Як ви можете бачити, що вони є частиною вашої шкіри. Своєму звичайному місці можна знайти на кінці наших пальців рук і ніг. Жінки люблять мати їх відростити довге і є ті вільні краї з благоустрою цілей. Вони люблять покласти татуювання на його або навіть пофарбувати його з квітами, щоб порівняти його з їх вбрання протягом дня. З іншого боку, чоловіки просто люблять тримати його в чистоті.

Проте їх існування лежить за межами мають на меті бути акцентована, забарвлені або бути просто утримувати в чистоті. Наші нігті грають важливу роль у відбитті існування хвороби або насувається загрозу в організмі. Охорона здоров’я, прищемити цвях, щоб побачити, якщо кров повертається відразу ж. Якщо цього не менш ніж за 3 секунди, у вас ще є хороша циркуляція. Більше того, це може означати, що ваш організм був скомпрометований. Форма нігтів також є показником насувається захворювання. Наприклад, якщо ваша нігтьового ложа м’який і існує підвищена увігнутість на складки, це може бути ознакою недостатньої циркуляції кисню.

Ви бачите ваші нігті дуже важливим і навіть якщо вони знаходяться в невеликій кількості, у вас ще є для забезпечення належного догляду за нігтями в усі часи. Як ви це робите? Виїзд нижче:

1. Завжди мийте руки і коли ви бачите, що краї ваші нігті брудні, обрізати його, щоб уникнути нерівних країв.

2. Коли ви чистите ваші нігті, не витримаєте його протягом тривалого часу, особливо, коли вона вже крихкими. Ви також повинні бути обережні у виборі рішень, які повинні застосовуватися на це, тому що вони можуть містити компоненти, які можуть погіршити крихкість. Уникайте всього, з алкоголем або що-небудь з формальдегідом.

3. Коли ваша діяльність пов’язана контакт з чимось брудним, носити одяг якомога більше, щоб захистити їх від бруду оселитися в ньому.

4. Ви можете зробити ваші нігті самостійно, але не забудьте використовувати обладнання, яке належним чином стерилізувати (особливо тих, з гострими предметами). Це також одна річ, щоб мати на увазі, коли це було зроблено з манікюру.

5. Навіть якщо ви відчуваєте, ваші нігті сильними, не зловживайте ними. Не використовуйте їх, щоб відкрити такі речі, як пивні банки.

6. Якщо у вас поріз на пальці, очистіть його і дезінфекції відразу. Якщо у вас є нерівними краями з боків нігті, не рвати їх не тягніть їх, оскільки це може призвести до рани.

7. Наскільки це можливо, уникати кусати нігті. Він може не тільки утворює порушень у свою форму, але вона також може призвести до втрати кольору або його затримати його зростання.

8. Використовуйте зволожуючі креми з рукою сонцезахисних засобів для захисту. Дійсно є руки масаж для поліпшення кровообігу в цій області і використовувати природні речовини в цьому.

9. Догляд за ногами і рукою буде також означати, що ви піклуєтеся про ваших нігтів. Тому, якщо ви робите це правильно, ви також робите догляду за нігтями кращим способом це повинно бути зроблено.

10. Їжте багато продуктів з високим вмістом вітамінів і мінералів, а також білка.