Як застосовувати мінеральні макіяжу

З усіма перевагами, які можуть виходити від використання мінерального макіяжу, це дивно, що все більше жінок не використовують їх. Мінеральний макіяж не містить хімічних речовин, ароматизаторів, барвників і синтетичних, що інший макіяж продукти використовують. Ці хімічні речовини, як відомо, подразнює шкіру і погіршувати умови, такі як акне і рожеві вугрі. Крім того, що чистіше і, отже, м’якше, мінералів, використовуваних також забезпечують захист від сонця і не закупорюють пори. Вони забезпечують світло, природні покриття. Звучить вражаюче! Тоді чому більше жінок його використовувати?

Найпоширеніша скарга про мінеральних макіяж, що він виглядає “крейдяним”. “Крейдяні” або “попелястий” погляд, швидше за все, в результаті неправильного застосування. Мінеральний макіяж не те ж саме як регулярний макіяж. Так як це не те ж саме, само собою зрозуміло, що вона повинна застосовуватися по-різному.

Першим ключовим кроком для правильного застосування мінеральних макіяж вибирає відтінок, який відповідає вашому тону шкіри. Тінь, яка є занадто світлим або дуже темним тільки зробить вас дивитися, як ви носите маску. Виберіть з двох або трьох, які, здається близько до вашого тону і перевірити їх. Зробіть смугою вниз вашій лінії щелепи або внутрішню сторону зап’ястя один з тінню. Протягом тридцяти секунд ви повинні бути в змозі сказати, що є кращим для вас відтінок.

Наступне, що важливо пам’ятати, що мінеральні макіяж порошок, який прилипає до нафти у вашій шкірі. Якщо ваша шкіра надто суха, це неможливо для того, щоб потонути всередині Це може залишити вашу шкіру виглядати Cakey або надмірно вигляді порошку. Вам слід завжди використовувати зволожуючий крем близько десяти хвилин або близько того, перш ніж застосовувати мінеральну косметику, це дасть зволожуючий час потонути в вашу шкіру.

Зараз йде фактичне застосування. По-перше, приховати будь-які дефекти або темні кола, які ви хотіли покриті. Потім налити трохи щіпка ваш фонд в кришці банки. Існує багато пігменту в мінерального складу, так що трохи він йде дуже довгий шлях. Ключем до застосування його правильно, щоб покласти його на світ в дуже шари-ви завжди можете повернутися і додати ще пізніше, якщо ви не задоволені з сумою покриття у вас є.

Потім, візьміть велику кисть кабукі і підмести мінералів в ньому. Після того як ви зробили це, натисніть кисті на стороні кришки, щоб позбутися від надлишків порошку. Він повинен виглядати кисті не має ніякого макіяжу на ньому взагалі. Потім ви повинні при любителя порошок в шкіру, використовуючи ніжні кругові рухи. Це допомагає йому дотримуватися натуральних олій вашої шкіри. Чим більше поліровки, що ви робите, тим важче ваш фонд буде. Будьте впевнені, щоб змішати його в шию і лінії росту волосся, усуваючи будь-які різкі лінії і забезпечення природного вигляду.

Якщо ви плануєте носити рум’яна або бронзатор, зараз саме час, щоб застосувати його. Виберіть відтінок, який доповнює ваш тон шкіри: темна шкіра виглядає просто фантастично з бронзою, ліловий, вино, або сливи кольорів; світлих тонів краще працювати з трояндою і деякі відтінки рожевого і персикового. Наносити рум’яна або бронзатор ж, як ви застосували фундамент, акцентувати увагу тільки на області вашого обличчя, де ви були б природним впливом сонця. Хорошим способом є посміхаючись на себе в дзеркало. Це робить його легко знайти яблука щік. Почніть з цього і поширюються по напрямку до скронь у висхідному русі. Ви також можете пилу ніс і підборіддя з крихітним кількістю.

Щоб встановити макіяж, це дуже важливо застосовувати те, що називається “обробки завісу порошком.” Це дозволить зберегти ваш макіяж, дивлячись свіжою протягом усього дня і повинні застосовуватися скрізь, навіть ваші повіки. Його слід застосовувати так само, як зробив основу і рум’яна або бронзатор.

З цим простим радам, ви зможете застосовувати мінеральні макіяж, як профі!