Ваш догляд за шкірою чисто, як це може бути

Для досягнення більш сяючу шкіру і красивий колір обличчя, дуже важливо використовувати тільки найчистішої догляду за шкірою, зокрема, проводиться тільки з сировиною, живих і натуральних інгредієнтів. У цій статті я поясню, чому це найкращий зовнішнього догляду за шкірою можливо, що разом зі здоровою дієтою, способом життя і право позитивний психологічний настрій, допомагає шкірі стати м’якше, твердіше і досягнення безпомилково світіння.

З самого початку я хотів би підкреслити, що стає все більш красивим доступний всім зараз, незалежно від їх нинішнього здоров’я, стану чи віку, який готовий створити красу через зміни в раціоні харчування, зовнішнього догляду за шкірою і кругозір.

Що ми наносимо на нашу шкіру так само важлива, як їжа, яку ми їмо. Шкіра є найбільшим органом тіла і грає важливу роль не тільки в ліквідації токсинів і в регулюванні нашої внутрішньої температури, але і з точки зору поглинання.

Тому важливо використовувати шкіру і предмети особистої гігієни, що, в першу чергу, вільних від токсичних хімічних інгредієнтів. Деякі з цих компонентів включають в себе:

а) Пропіленгліколь: знайдені практично в кожному зволожувач шкіри, пропіленгліколь використовується в якості базового компонента у виробництві гальмівної рідини і промислових антифризу. Це значно пошкоджень і старить шкіру. Це також викликає висип і сухість шкіри.

б) лаурилсульфат: Ці корозійні хімічні інгредієнти, використовувані в промисловості для виробництва чистого гаражі підлогу і двигун знежирення також є одним з основних інгредієнтів у практично у всіх основних марку шампуню, піни для ванн, миття обличчя, гель для гоління і зубну пасту. Лаурилсульфат роз’їдати слизову оболонку шкіри, сильно подразнює очі і викликають інфекції сечових шляхів.

в) Парабени: синтетичні хімічні речовини, які були пов’язані з раком молочної залози. Вони використовуються в якості консервантів в багатьох шампунів і засобів особистої гігієни.

По-друге, важливо використовувати продукти догляду за шкірою, які зроблені тільки з сировиною, живих і натуральних інгредієнтів, таких як сирі какао (какао) олії і олії холодного пресування. Це тому, що шкіра значно живить з життєвої сили, антиоксиданти, мінералів, вітамінів і незамінних жирних кислот, присутніх в натуральних інгредієнтів.

Переваги численні. Життєву енергію в інгредієнтах дуже поживний і зцілення. Антиоксиданти наприклад, допомогти звернути назад старіння шкіри і запалення і допомогти залікувати рубцевої тканини. Мінерали грають ключову роль в оздобленні шкіри, волосся і нігтів. Сірка, наприклад, є одним з центральних компонентів тканини колагену і сполучної, яка забезпечує еластичність і гнучкість у тканини. Вітаміни, такі як А, С і Е, зволожуючі, заспокійливі і зцілення шкіри. Незамінні жирні кислоти допомагають видалити токсини з тканин.

Щоб переконатися, що життєва сила і всі ці поживні речовини зберігаються, по догляду за шкірою повинні бути зроблені при температурі нижче 40С. Якщо інгредієнти нагріванні вище цього рівня у процесі виробництва, більшість з антиоксидантів, мінералів, вітамінів і життєвих сил у інгредієнтів будуть знищені. Хорошим прикладом цього є холодного віджиму оливкового масла, яке вже давно вважається актуальним засобом від зморшок і мімічних зморшок. Не дивно, що оливкова олія є кращим джерелом сировини вітамін Е. Тим не менш, це також надзвичайно чутлива до температури і світла й стає повністю пошкоджені при нагріванні.

Підігрів масла і жири при використанні в продуктах по догляду за шкірою, навіть у так званих найбільш природними-насправді один з найгірших злочинців до шкіри красу. Вони містять високо токсичних transfatty кислот, які можуть бути поглинені в клітинних мембранах, змушуючи їх ставати пористої і слабким. Опалення масла й жири також призводить до утворення вільних радикалів, які є нестабільні молекули кисню, які втратили електрон. Колаген, білкова молекула, яка становить 80% від дерми, особливо сприйнятливі до утворення вільних радикалів, яка включає в себе зморшки, шрами і зберігаються жорсткі колагену

На відміну від холодного пресування жири і масла витримують при низькій температурі допомагає прикрашати шкіру, зміцнюють клітинні мембрани і відновлення поживних речовин в тканини.

Коротше кажучи, краще зовнішнього догляду за шкірою полягає у використанні продукти виробляються з використанням тільки 100% сировини і живих компонентів. В даний час єдиною компанією в світі з виробництва ряду таких продуктів сировину Gaia. Більш детальну інформацію можна знайти на www.rawgaia.com

(C) Гектор Боланос 2006 року.