імплантати для сідниць

Коли думаєш про імплантатів, це майже завжди по відношенню до грудей. Сідниці імплантатів, однак, стає все більш і більш поширеним, як косметичні поліпшення.

Імплантати для сідниць

Косметична хірургія пацієнтів сьогодні мають широкий спектр процедур на вибір. Якщо пацієнт хоче збільшити свої груди, дати їх особі більш молодий вид або видалити зайвий жир; є хірургічне рішення, що задовольняють вимогам будь-якого пацієнта. Що людині, однак, якщо вони хочуть частину тіла працювали на який зазвичай не збільшені? Ви насправді бути здивовані тим, що пластичний хірург може зробити для вас за допомогою сучасних технологій.

Сідниці імплантати є одним з новітніх хірургічних рішень, доступних для пацієнтів сьогодні. Як люди пошуках більш компактною, більш м’язисті тіла, одним з побічних ефектів може бути, щоб сідниці стає більш плоскою і менш стрункими. Як великі, звивиста сідницях надзвичайно популярним в наші дні (багато в чому завдяки пишним тілом Дженніфер Лопес), багато жінок засмучуються, коли їх сідниці стають плоскими від фізичних вправ. Є тільки два варіанти для збільшення сідниць Розмір: набирає вагу і сідниць імплантатами. Набір ваги не є здоровим чи привабливий варіант, так що все більше і більше, жінки і чоловіки вибирають для імплантатів.

Сідниці імплантати є штучними, анатомічної форми силіконові прокладки, які поміщаються в сідниці, щоб дати струнку зовнішність. Ці силіконові прокладки не небезпечні, тому, що старше грудні імплантати були, тому що силікон в сідниці колодки є твердою і не може протікати. Розрізи роблять в одному з двох місць, або де сідниці відповідає стегно або в складці сідниць. Сідниці імплантати потім встановлюють або нижче gluteous м’язи Максимус, або вище неї, залежно від необхідної форми. Вони також розташовані над зоною відпочинку, щоб не піддавати прямим вагу і тиск на імплантатах.

Ця операція зазвичай виконується під загальним наркозом, і пацієнти часто можуть повернутися додому в той же день. Як і при будь-якої операції, є ризики, пов’язані з наявністю сідниць імплантатами. Вони включають інфекції, реакція на анестезію, і зсув імплантатів, які можуть призвести до сідниць дивитися асиметричними. Ваш лікар може призначити антибіотики та знеболювальне для вас прийняти після операції.

Сідниці імплантатів є відмінним способом для пацієнтів, які не задоволені кривої або розмір їх спинках для підвищення їх зовнішній вигляд. Хоча безумовно не для всіх пацієнтів, які турбуються про своїх задніх тепер це можна зробити що-небудь про нього. І чоловіки, і жінки можуть отримати вигоду від допомоги цих імплантатів.