як отримати пряме волосся легко

Як ми знаємо, всі випрямлячі для волосся може пошкодити ваші волосся, коли ви використовуєте їх занадто багато. Якщо у вас тонке волосся або ростуть довгі, випрямлення волосся це смертний вирок для вашого волосся. Наприклад, волосся отримуватимуть дюймів довжиною розбиває всі навколо легко.

Поки волосся мокре (після очищення), застосувати деякі лосьйон тепла шовку (тепло захисним) по всій довжині волосся. Потім помістіть його на частини і буде сушити ці розділи з великою круглою щіткою – починаючи з задньої частини волосся перший робочий мій шлях – тоді сторони моєї передньої, а потім на самий верх. Як тільки він зовсім сухий я буду використовувати керамічні заліза і його розділів. Вона працює добре, що шлях для мене.

Мокрого вичісування те, що це звучить як .. розчісування, коли ваші волосся мокре. Насправді, я б вважав за краще використовувати слово “розплутування”.

Почніть прямо з душу.
(1) Прочесати, починаючи з кінців і розробка, переконавшись, що ні прочесати зв’язок.
(2) Після повного detangled, прочесати волосся зверху вниз зачисток майже кожні п’ять хвилин, поки всі волосся не будуть сухими. Це гарантує, що ваші волосся без сушіння заплутана і досить прямо. Не потрібно висихання удару, бо волосся висушив би кучеряві й хвилясті.
(3) Використовуйте безшовних ручної огранювання і полірований гребінь, як Рейчел Стівенс або Кенті.

Отже, цей метод не працює для тих, хто сушити. І це не працює на афро-американських волосся небудь. Грубо природно (розумно) прямого волосся отримує кращі результати.