як ефективно видалити пігментні плями

Ви можете не погоджуватися, але вислухайте мене на цьому. Деякі скажуть, що це неможливо для видалення пігментних плям або скасувати будь-яке з ознак старіння, хоча ці речі насправді не викликані старіє. За останніми дерматологічних звітів, більшість з цих ознак, викликаних молекулярних пошкоджень, які відбуваються в клітинах шкіри протягом усього життя людини.

Коли справа доходить до темної плями або пігментовані патч дивно, причина гормону меланіну, відповідального за пігментацію шкіри, веснянки, захист від ультрафіолетових променів, загар і вік місці. Молекул, відповідальних за інші ознаки віку відомі як вільні радикали.

Вільні радикали існують в кожній клітині організму, але звичайно нейтралізують антиоксиданти. Дослідники показали, що рівень антиоксидантів нижче у літніх шкіри і вільних радикалів рівні вище. Якщо цей дисбаланс буде продовжуватися, то результат може бути зморшок, деградація колагену, втратила пружність або навіть ракова пухлина.

Ви можете скорегувати дисбаланс, використовуючи багаті антиоксидантами зволожуючого на щоденній основі. Деякі з тих, зволожувачі допоможе видалити пігментні плями, теж.

Існує одна річ, що кожна людина повинна пам’ятати, коли мова заходить про захист шкіри від руки часу. УФ-випромінювання від сонця збільшує виробництво вільних радикалів і антиоксидантів виснажує. УФ-промені також стимулюють вироблення меланіну. Іншими словами, зволожувачі можуть допомогти, але тільки якщо ви не ризикуйте на сонці.

Сьогодні багато зволожувачі мають рейтинг SPF фактором засмаги або захисту. Але, наскільки точна, що рейтинг? Він недосконалий, в кращому випадку, коли мова йде про запобігання пошкодження вільними радикалами, рак шкіри і зморшок. Багато факторів беруть участь, але одна з проблем полягає в наступному. УФ-промені стимулюють утворення вільних радикалів, але вони не викликають печіння або біль. Отже, ваша SPF 15 захистить вас від сонячних опіків, але не обов’язково від пошкодження вільними радикалами.

Якщо ви хочете для видалення пігментних плям, необхідно використовувати широкий спектр сонце блок, який перераховує оксиду цинку в якості активного інгредієнта. Це все ще не «гарантію» вашого захисту. Ви повинні докласти всіх зусиль, щоб залишатися в тіні або носити захисний одяг, але, наскільки сонце скринінгу агентів йти. Оксид цинку є кращим, що є.

Для видалення пігментних плям, як можна швидше, зверніть увагу на крем, який містить Extrapone. Це з’єднання, яке включає в себе витримки із загальних осоки або горіх трави корінь. Було показано, в науковому тестуванні перешкоджати меланіну виробництва більш ніж на 40%.

Важливо пам’ятати, що меланін є одним з природних механізмів шкіри захисту. Її метою є запобігання УФ-променів від проникнення в глибокі шари шкіри. Очевидно, що якщо виробництво меланіну стримує і шкіра стає світліше, вона також буде більш легко пошкоджуються сонцем.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Ось чому так важливо мати повагу до сонця. Після видалення пігментних плям, ви повинні бути добре обізнані про роль УФ-променів. В іншому випадку, вони просто “поп” назад, знову.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.