часто задають (FAQ) Про ліпосакція – липа інформація

Нижче наведені деякі з найбільш поширених питань про ліпосакції.

Що таке ліпосакція і як вона відрізняється від традиційних методів втрати ваги?

По-перше, ліпосакція не є формою втрати ваги. Це засіб хірургічне видалення жиру в конкретних областей людського тіла. Це досягається шляхом відсмоктування процедури. Ліпосакція, як правило, використовується, коли жир не осідає рівномірно на кадрі особи або якщо особа перебуває в межах 15 фунтів свого бажаного ваги. Звичайно, людина може бути патологічним ожирінням і зробити операцію, але 15 фунтів в цілому буде максимальна сума, яка може бути всмоктується.

Чи можу я втратити надмірної кількості жирів з ліпосакції?

Номер Ліпосакція направлена ​​на ліквідацію до 15 фунтів зайвого жиру. Воно не може усунути великі обсяги жиру за можливих ускладнень, ризиків для здоров’я і косметичних проблем, які можуть виникнути в результаті швидкої санації величезної кількості жиру.

Який вид анестезії використовується під час ліпосакції?

У більшості випадків, загальна анестезія використовується, коли людина піддається ліпосакції. Однак, це не є безпрецедентним, що людина буде пройти процедуру, перебуваючи під простим місцевою анестезією.

Чи є наслідки ліпосакції постійним?

Дуже важливо, щоб пацієнт пристосовується своєї дієти і фізичних вправ звички після проведення ліпосакції. Якщо людина переїдає то потенціал для відновлення всмоктуваного жиру можливо. Проте, недавно покращена форма людей залишаються тими ж. Звичайно, це буде поліпшенням у порівнянні з цибулинними одного статури, ймовірно, втілені до процедури.

Чи жир придбати в інших місцях тіла?

Коли жирові клітини повністю видаляються з організму це майже неможливо для накопичувати жир в цій області знову. Однак, якщо ви переїдати зберігати жир буде проявлятися в інших областях тіла.

Може ліпосакція призвести до утворення рубців?

Серйозні шрами не загальний результат ліпосакції. Малій знебарвлення і поглиблення можуть мати місце, але непривабливих рубців є не звичайним явищем.