поліпшити своє здоров’я з ванною НД

Сонячне світло має першорядне значення для ідеального здоров’я. Навіть шкільні підручники підкреслити цей основоположний факт. Але те, що ми дізнаємося з підручників, як правило, залишаються в школах. Наскільки корисні і навіть необхідні, сонячного світла в нашому житті, не знаходить місця в наших думках. У результаті ми запрошуємо хвороби, взагалі умисне нехтування цим саму здорову дар природи дарував вільно на нас всюди, а іноді і не в змозі використовувати його правильно.

НД душ три типи променів на нас:

(1) Промені видимого (білого) світла: білий сонячне світло складається зі світла семи різних кольорах, як видно на веселку. Кожен колір має свій специфічний вплив на організм.

(2) Інфрачервоні промені: Ці промені надають тепло. Тепло цих променів можна тільки вітати в зимовий період. Більше того, ці промені відпочинку і розслаблення м’язів, зменшити набряки, припухлості і полегшити біль.

(3) ультрафіолетових променів: Ці промені мають особливе значення. Вітамін D виробляється в організмі під дією ультрафіолетових променів, падаючих на шкіру. Сонячне світло насправді є кращим джерелом вітаміну D. Дефіцит вітаміну D призводить до захворювання кісток відомий як “рахіт”. Доктор Хесс з Колумбійського університету дійшов висновку, на основі своїх досліджень, що захворюваність на рахіт збільшується протягом зими в Нью-Йорку через недостатність сонячного опромінення.

Ультрафіолетові промені необхідні для здорового стану шкіри теж. Поширеність захворювань шкіри більше серед більш складні люди, які, як правило, тримати своє тіло з голови до ніг.

Тенденція ігнорувати важливість сонячного світла, при цьому зростає. Пані не йти на сонці, побоюючись потемніння шкіри, або якщо вони це зроблять, вони використовують парасольки.

Не тільки шкіру, але і на весь організм отримує вигоду від сонячного світла. Вплив сонячного світла зміцнює здоров’я і збільшує резистивний повноваження органу.

Сонячне світло допомагає живити м’язи. Всі спортсмени регулярно грітися на сонці, так як вона допомагає розвивати розміру і сили м’язів і збільшує частку кальцію в них, даючи їм більшу витривалість. Якщо шкіра позбавлена ​​сонячного світла, зберігаючи вона охоплює, як правило, м’язи слабшають і вироджуватися.

Сонячне світло сприяє правильному формуванню зубів, швидкий ріст волосся, і швидке і глибоке дихання. Артеріальний тиск збитий, і нирки стають більш ефективними. Під дією сонячного світла, шкірні захворювання лікуються, бульбашки лопаються і рани гоїлися швидко. Сонячне світло підтримує і навіть збільшує кількість лугу в крові.

Якщо вагітна дама приймає сонячні ванни регулярно, вона отримує допомогу від звичайного дискомфорту вагітності, таких як втома, болі в спині, нудота, надмірна стимуляція (або перезбудження) і т.д., і в період лактації в період після пологів період також покращені.

Пліній, знаменитий філософ і лікар у п’ятнадцятому столітті, відзначає в своїй книзі, що «причина, чому Рим був у стані перетворитися на потужну державу в тому, що римляни регулярно приймати сонячні ванни-на їх терасах.

Як зазначалося в огляді відомого Trail лікар д-р РТ виявлено, навіть загальні розлади припустити вірулентних форм серед людей, які працюють у шахтах або які з інших причин позбавлені сонячного світла і доведеться витрачати більшу частину свого часу в темряві. При достатньому сонячному світлі не доступний, пропорції фібрину і червоних кров’яних тілець у крові зменшується, а ті, білих кров’яних тілець крові і води збільшиться.

Рекомендації, що стосуються прийняття сонячних ванн:

(1) сонячних ванн слід переважно приймати без одягу. Але якщо це неможливо, мінімально можлива одяг має носитися.

(2) Бажано, щоб бути покриті голови і закритими очима, приймаючи сонячні ванни. Чи не закривайте обличчя, і ніколи не дивіться прямо на сонці.

(3) м’яке сонячне світло вранці або ввечері не має шкідливого впливу на організм. Це завжди корисно. Але бажано, щоб не піддавати тіло інтенсивний сонячне світло опівдні.

(4) Ви повинні почати, піддаючи тіло сонячним світлом протягом 5 до 10 хвилин, передньої частини тіла за половину цього періоду і задньої частини для іншої половини. Пізніше, період впливу можна поступово збільшувати, як зручно, близько години.

(5) почуття запаморочення, втому або дискомфорт випробували під час прийняття ванни сонця, або печіння в шкірі, є ознакою надмірного впливу сонячних променів.

(6) Після сонячних ванн, з холодною водою ванну слід приймати, я або тіло протирають шматок ганчірки в холодній воді.