на мій погляд кращий анти зморшок

Що так багато анти зморшок креми на ринку, і всі їх виробники рекламують їх з дико оптимістичним претензії, він може бути більше, ніж трохи важко вирішити, на який з них обрати. Крім того, не всі типи шкіри однакові і існують в рівній мірі різне число захворювань шкіри, зморшок, що різні анти зморшок креми на ринку спроектовані і розроблені для вирішення.

Сортувати номер один у Франції

Одне місце для пошуку однак, у Францію, де і косметичної обробки шкіри на ринку продуктів, так розвинена, як вимогливих споживачів. Саме там Strivectin-SD Крем проти зморшок отримував росте і добре документовані визнання в останні роки. В останньому виданні популярного французького журналу «60 мільйонах De Consommateur”, популярний французький відповідь на питання “Consumer Reports”, Strivectin SD-Клейна-Беккера Крем проти зморшок посів перше місце за тестовою панелі з 264 французьких жінок.

вражаючі результати тестів порівняння

Що ж такого разюче про результати цієї серії порівняльних тестів, у тому, що переважна більшість французьких учасників обрали Strivectin-SD Вершки понад провідних вітчизняних імен, які довгий час домінували французького анти зморшок крем ринку. Французького анти зморшок креми вартістю цілих 140 євро ($ 180 за унцію) з назвами на кшталт РПЦ, L’Oreal, Lancome і Dior в даний час переданий на користь з Strivectin-SD руку і креми для обличчя на все більшу кількість французів, які до ще недавно вже давно підозрілих продуктів догляду за шкірою з іншого берега океану.