знати ваші зморшки грузила, Saggers і соковижималки

Часто жінки, пройти, відкинути і забути про свої продукти по догляду за шкірою, оскільки вони використовуються по неправильним причин або не виконують своїх обіцянок. Д-р Дебора Шерман, відомий Oculoplastic хірург, каже, що перед початком будь-якого нового рутини краси, ви повинні побачити естетичні спеціальності лікаря (дерматолога, пластичного хірурга або хірурга Oculoplastic, зокрема), щоб з’ясувати, які саме зморшки на вашому обличчі, і кращий спосіб для їх лікування.

Вона кладе найбільш поширені мімічні зморшки в трьох категоріях: грузила, Saggers і відкатати.

За словами доктора Шермана, грузило лінії, викликаних втратою колагену або гіалуронової кислоти в шкірі через частого виразу обличчя, такі як “лінії усмішки” навколо рота або вертикальний “помадою або лінії курця”, які з’являються над губою в результаті підібгавши губи. Доктор Шерман пояснює: “Подумайте про те, коли ви повторно скласти аркуш паперу, він створює складку, яка має бути заповнена щоб зробити її гладкою знову.” Лікарі найчастіше, використовують гіалуронову кислоту шкірні наповнювачі заповнити складки на шкірі, такі як наступне покоління шкірних ™ Juvéderm наповнювача. Доступні у двох сильних, він пропонує високу концентрацію зшитою гіалуронової кислоти, доступної в дермальний, що призводить до великої тривалості ефекту і може бути тому більшість пацієнтів не вимагають підфарбовування після первинного лікування. Це також єдиний гіалуронової кислоти шкірний наповнювач Hylacross використанням технологій, передової виробничий процес, який призводить до податливий, гладкий гель, який легко тече в шкіру і створює гладку, природний вигляд. Лікарі також може рекомендувати на основі колагену продукт, такий як Cosmoderm ®, залити грузило ліній.

Наступною категорією є тигля, що призводить до зайвої “висить” шкіри, таких як впали духом повіки, мішки під очима або шкірою висить на лінії щелепи. За словами доктора Шермана, тільки операція буде виправити провисання шкіри.

Нарешті, є соковижималки. “Відкатали є зморшки, викликані гіперактивністю м’язи брів, які утворюють вертикальні лінії між бровами, що часто виглядають як ’11.” Це може зробити вас втомлений вигляд, напружено і сердито. Доктора Шермана розглядає цю область з БОТОКС ® (ботулінічний токсин типу А) лікування. “БОТОКС ® є єдиним FDA затверджених лікування у своєму роді для тимчасового лікування помірної до важкої лінії похмурого погляду між бровами в людей у ​​віці 18-65 років,” сказав доктор Шерман. Див важливу інформацію про БОТОКС ® в нижній частині сторінки.

Звичайно, є місце для кремів в красі рутина. Додає д-р Шерман, “Крем прекрасно підходять для текстурування, зменшення плям і надання важливої ​​захисту від шкідливих променів сонця.”

За останні дев’ять місяців цей пацієнт отримав брів і повік ліфт, а також ін’єкції БОТОКС ® та Juvéderm ™.

Примітка для редакторів: БОТОКС ® показаний для тимчасового лікування помірної до важкої лінії похмурого погляду між бровами у людей від 18 до 65 років. БОТОКС ® є єдиним продуктом у своєму роді схвалений американської FDA для лікування помірної до важкої лінії похмурого погляду між бровами. БОТОКС ® слід застосовувати тільки на підготовлених і кваліфікованих лікарів.

Важливо БОТОКС ® інформація з безпеки: серйозні проблеми з серцем і серйозні алергічні реакції надходять рідко. Якщо ви думаєте, у вас алергічної реакції або інші незвичайні симптоми, такі як важко ковтання, мови або дихання, негайно викликайте лікаря. Найбільш поширеними побічними ефектами після ін’єкції є тимчасовими спад повіку і нудота. Локалізовані болю, інфекції, запалення, болючість, набряк, почервоніння і / або кровотечі / вм’ятини можуть бути пов’язані з ін’єкцією. Пацієнти з певним нервово-м’язових розладів, таких як ALS, міастенія або синдром Ламберта-Ітона, можуть піддаватися підвищеному ризику серйозних побічних ефектів.

Важливо Juvéderm ™ Шкірні інформація з безпеки Наповнювач: У клінічних дослідженнях небажані явища були зазвичай легкого до помірного в природі, не вимагають втручання і тривав сім днів або менше. Найбільш поширені побічні ефекти включали тимчасові реакції в місці ін’єкції, включаючи почервоніння, біль / ніжність, пружність, набряк, грудки і шишки і синці.