жирна шкіра, як ви отримаєте його

Жирна шкіра є феноменом, який десятки тисяч різних людей, що живуть у світі знайомі з і, ймовірно, ще кілька сотень тисяч може навіть не розуміють, що вони є. Якщо у вас жирна шкіра, то існує кілька способів, які можна лікувати, але, перш ніж розглядати його, з’ясовуючи причину симптомів, ймовірно, хороша ідея, щоб зробити. Це тому, що якщо ви знаєте, що причина, то ви будете знати, кращий спосіб вирішення проблеми насправді впоратися з ним. У той час як більшість методів буде працювати з точки зору управління насправді симптомом жирна шкіра, тим більше стан потрібно лікувати таким чином, що має причину проблеми на увазі. З урахуванням сказаного, ось деякі з найбільш частих винуватців призводить до жирній шкірі.

погані гени

Жирна шкіра насправді автоматично не погано, але більшість лікарів досі називають причиною як мають погані гени а не викликати його спадкові причини. Якщо у ваших батьків було цього типу стану, а, то є хороший шанс, що вони можуть передати його вам. Ряд речей було виявлено, що генетичні і жирної шкіри, трапляється, одна з тих речей.

дієта

Є цілий ряд речей, з точки зору дієти, які ви обираєте, які дійсно можуть вплинути на рівень рідини і масла виділяються пори в шкірі. Якщо у вас є дієта з низьким вмістом білка і зелені листові овочі, в той же час високо в речах, як цукор, потім через ваш вибір способу життя ви стимулювання тих жирні виділення, які зазвичай характеризуються як одне з головних незручностей пов’язаних з маслянистою стан шкіри.

рівень гормонів

Є цілий ряд різних рівнів гормонів, які можуть вплинути чи ні у вас жирна шкіра і, звичайно, рівень гормонів може бути змінено різними подіями життя. Статеве дозрівання може бути приклад того, що як правило, призводить до гормональним дисбалансом, який може бути результатом жирної шкіри, а на іншому кінці спектру, а менопауза ще одна подія, яка може створити гормональний дисбаланс іншого роду, що також може призвести до і той же тип стані.

вагітність

По гарячих слідах гормональні зрушення рівнів є ідея вагітності. Вагітність насправді підмножина гормональний зсув ідея рівні, але в той же час це заслуговує свого власного згадки тут, тому що багато хто з вас, ймовірно, буде читати статті на жирній шкірі саме тому, що ви відчуваєте це в результаті вагітності. Ряд швидкі зміни відбуваються в організмі під час вагітності і жирної шкіри є результатом цих змін і часто упускається з виду, якщо вам трапиться бути вагітні і у вас виникли ці симптоми в перший раз, то є дуже хороший шанс, що одна подія призвела прямо до одного.

використовувати протизаплідні таблетки

Як ви вже знаєте, багато різних речей, пов’язаних з завагітніти і самої вагітності, викликані змінами в гормонах, які виникають при овуляції, а також, коли вона завагітніє. Народження управління працює таким чином, що частково змінює спосіб, в якому ці гормони роботи і в той час протизаплідні таблетки є ефективними для запобігання вагітності, в той же час є і потенціал для них, щоб викликати такі симптоми, як жирна шкіра. Ця форма симптом, як правило, не так інтенсивно, але в той же час це, безумовно, можливо.