виглядати молодо відчувати себе молодим мікролазер з шкіркою

Micro ™ лазерний пілінг є ще одне доповнення до омолоджувальні арені. Розвиток технологій дало людям нескінченний вибір у вирішенні шкірних захворювань, пов’язаних з активною рутину і старіння. Ця процедура рекомендується для людей, які хочуть довгострокових результатів, незначний дискомфорт і менше часу провів у процедури, а також з періоду відновлення.

що мікро лазерний пілінг ™?

Він обробляє шкіру за рахунок точного видалення зовнішніх шарів шкіри, а також тонких ліній, кератоз (іноді називають як передракових уражень), шрами, занадто багато пігментація, зморшки і пошкодження, викликані сонцем на абсолютно новий свіжий вигляд шкіри. Ця процедура у відповідності з конкретними потребами клієнта і цілей оновлення. Ця процедура отримує баланс мікродермабразії і глибокий пілінг, щоб працювати відмінно і точно в лікуванні шкірних захворювань, пов’язаних зі старінням і активного життя.

Як довго триватиме ефект Micro ™ лазерний пілінг в останній раз?

Результати Micro ™ лазерний пілінг може тривати близько 6 місяців до одного року з наступним до лікування в міру необхідності шкіри, робить її більш яскравою, оновленої, гладкою і здоровою. Від трьох до чотирьох сесій може досягти кращих результатів, але все ще залежить від виклику лікаря.

Як довго буде процес відновлення після процедури?

Процес відновлення залежить від кожного конкретного випадку. Однак, загалом, зазвичай це займає близько двох до чотирьох днів. Після процедури, ви повинні будете носити мазі для захисту шкіри від впливу повітря в той час як ваша шкіра росте нових шарів епітелію.

Ви втомилися шукати, як ви на 10 років старше, ніж ваш вік? Якщо ви хочете почувати себе молодим і виглядати молодо в той же час, лазерний пілінг Micro ™ є правильним рішенням для вас. Виклик експерта зараз і переконайтеся самі, як лазерний пілінг Micro ™ допоможе вам змусити вас виглядати молодше і відчувати себе молодше.